-
Spociki w Skierniewicach
Ciekawy jestem opinii o tym produkcie http://allegro.pl/item957189460_rewelacja_nanotechnologia_autoserwis_renault.html Z każdej aukcji schodzą do zera, może by zaryzykować?
-
Spociki w Skierniewicach
Panowie uważajcie żeby tylko nie doszło do zlotu :gwizdanie: art. 86 § 1 spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym - Kwota mandatu karnego przypisana za naruszenie stanowiące przyczynę zagrożenia powiększona o 200, jednak nie więcej niż 500. Pod ten paragraf mogą podpiąć cokolwiek, np. palenie gumy motocyklem P.s. Czy byłby ktoś zainteresowany doskonaleniem techniki jazdy na torze w Miedzianej Górze pod Kielcami? Szkoła Jazdy Subaru - koszt 350zł + paliwo na dojazd. Planowałem w zeszłą zimę ale kumpel się wykruszył, a samemu nudno. Info o szkoleniu w SJS
-
Spociki w Skierniewicach
Jak brakuje Wam kogoś na atak to dajcie znać P.s. Zawodników mogę załatwić.
-
Spociki w Skierniewicach
żaden problem idziesz na plaże naturystów i masz Tam gdzie będę są same plaże naturystów
-
Spociki w Skierniewicach
Wczoraj wesele, dzisiaj poprawiny, a od piątku przez 2tyg - słońce, dupeczki, gorące klimaty P.s. Oby było jak najwięcej tych biednych
-
Spociki w Skierniewicach
Ładniejsze nogą z łóżka spychałem Jak będzie ładna pogoda to zajrzę nad zalew.
-
Spociki w Skierniewicach
Ciekawe czy nam jakieś prezenty przywiezie
-
Spociki w Skierniewicach
akurat, pewnie fuchę w wawie złapał i sprzedaje turecki kebab na bazarze :kox:
-
Spociki w Skierniewicach
Postaram się dotrzeć chociaż na chwilkę. P.s. Tobi pracujesz jako ksiądz, czy co?
-
Spociki w Skierniewicach
Przywieź ze sobą kilka koleżanek to też damy radę Chyba na tę okoliczność zaliczę jakiś offroad, przyjadę brudasem i wezmę kamerkę :polew:
-
Spociki w Skierniewicach
3 week pod rząd mam zajęte więc do zobaczenia na spocie czerwcowym
-
Spociki w Skierniewicach
Paulo77 wpadnij do kościoła z kamerą to zrobimy reklamę audi, wrzuci się na youtube jak uciekam sprzed ołtarza Na szczęście tylko jako gość hehe Tylko nie zróbcie tego grilla 30 maja, bo z tego wesela już się nie urwę (tym razem jako świadek ) Ponieważ ogródki pracują pełną mocą to można jakiegoś zwierza opierdzielić na ciepło w sobotę :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Muszę zajrzeć na ślub o 17 i potem mam nadzieję jeszcze kogoś zastać na parkingu
-
Spociki w Skierniewicach
marshall za "niebycie" na ostatnim zlocie stawia flachę - zaniżył frekwencję przez co nie pobiliśmy poprzedniej ilości furek :gwizdanie:
-
Spociki w Skierniewicach
Paulo przerób ten filmik, bo ktoś pomyśli, że to zlot fiata pandy - trzeba furki trochę porozciągać ja tez jestem za mozna zrobic grupowa sesje ;] tylko dajcie znac kiedy jak będą ładne dziewczyny to też się piszę na grupową sesję
.:Tommi:.
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta