Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qrak11

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qrak11

  1. qrak11 opublikował(a) temat w Audi A4 B9
    Witam Wszystkich. Czy mógłby ktoś podrzucić numery OE lub THULA bagaznika dachowego(montowany na relingi) ?
  2. Czy ktoś orientuje się jaki jest koszt wymiany kompletnego zaworu EGR w serwisie? Pozdr.
  3. Witam wszystkich, jestem zainteresowany zakupem A4 B9 2.0 TDi 190 KM. Samochód z aktualnym przebiegiem 192 000 km na bieżąco serwisowany. Ze względu na znaczną odległość (ok 700 km) przed wyjazdem chciałem sprawdzić wszystkie za i przeciw. Jego niemiecki właściciel poinformował mnie że ok 80 000 km temu wyskoczył mu błąd silnika i do dzisiaj nie miał z nim żadnych problemów. Zweryfikowałem powyższą wiadomość w niemieckim serwisie i rzeczywiście w 2021 roku odnotowana jest wizyta podczas której zapisana jest informacja z błędem KEINE LEISTUNG. Po skasowaniu błędu nie było więcej żadnych historii. Oprócz powyższego błędu w 2020 roku odnotowany był błąd związany z DPF. Na co szczególnie zwrócić uwagę przed zakupem auta z tym silnikiem. Dotychczas użytkowałem a4 b8 2.0 TDi 140KM - oprócz problemów z temperaturą silnika i nagrzewnicą nie miałem żadnych problemów z tym silnikiem. Pozdrawiam
  4. qrak11 odpowiedział(a) na qrak11 temat w Audi A4 B8
    Jakie mieliście objawy uszkodzenia tej drugiej - elektrycznej nagrzewnicy? pozdro
  5. qrak11 odpowiedział(a) na qrak11 temat w Audi A4 B8
    8k0898037a
  6. W mojej a4 podczas pierwszych przymrozków pojawił się problem z ogrzewaniem. Temat dotyczy a4 b8, 2012 2.0 TDi z jednostrefową klimatyzacją. Ogrzewanie nie działa równomiernie we wszystkich kratkach. W środkowej części nawiewu prawa kratka chłodzi, a z lewej leci cieplejsze powietrze (przy ust. 28 stopni). Brak jakichkolwiek błędów w komputerze. Zrobione zostały nastawy klap. Wszystkie silniczki sprawne. Wymieniony został termostat na nowy. Stary po demontażu był otwarty. Przed wymianą teromostatu rury wchodzące do grodzi w kierunku nagrzewnicy były chłodne - po wymianie są gorące. Układ został automatycznie odpowietrzony . Pompa wody jest starego typu - bez elektroniki Czy ktoś miał podobny problem?
  7. qrak11 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam wszystkich, czy ktoś z Was wymieniał nagrzewnicę - jeżeli tak to jakiej firmy (w serwisie czas oczekiwania na oryg. jest bliżej nie określony) ?? Pozdrawiam
  8. qrak11 opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam wszystkich, jaki jest koszt wymiany nagrzewnicy w modelu a4 b8 w modelu poliftowym??
  9. Czy to musi być moduł specjalny pod moją kierownicę ?
  10. Witam, nie dawno zakupiłem a4 b8 2012 lift w wersji s-line , w kierownicy brakuje 1 przycisku multifunkcji. Czy jest możliwość zakupu samego przycisku ? pozdro
  11. Witam, nie dawno zakupiłem a4 b8 , w kierownicy brakuje 1 przycisku multifunkcji. Czy jest możliwość zakupu pojedynczego przycisku ? pozdro
  12. qrak11 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam wszystkich, chciałbym zapytać o Wasze doświadczenie z nowymi zaworami EGR do 2.0 TDI CR. W hurtowniach np między Valeo a Magnetti M. jest różnica ok 200 zł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.