RadzJo

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RadzJo

1. Jedna kratka w dół? Można zmienić wysokość jeszcze. Mi się wydaje spoko ale czekam na innych zdanie
  2. Dzisiaj założyłem logo Audi na grill. Chyba już tak zostanie. Jednak brakowało mi 0000 ?‍♂️
  3. Miałem okazję kupić w dobrej cenie taki zestaw, więc żal było nie brać. Z czasem przemyślałem sobie, że większe mógł by być. ? Człowiek uczy się na błędach. Ale hamują dostatecznie ?
  4. Ciężko nagrać dźwięk wydechu ale coś tam mam. MGmotorsport, DPF na miejscu ✌️ Oceńcie sami ? VID_20220424_184349.mp4
  5. Dawno mnie tu nie było. ? Audi świeżo po serwisie filtry + olej. Zamontowałem listwy ochronne na ranty błotnika. Wyszło moim zdaniem super. ?Kamienie już mi nie straszne. ? Auto doczekało się wreszcie zamontowania sprężyn regulowanych KW. Koza była straszna, a teraz? Poezja ?? Auto obniżone prowadzi się lepiej, różnica w komforcie jest nieznaczna. Byłem ciekaw jak będą współpracowały z aktywnymi amortyzatorami. Efekt mega zadowalający. ?? Wjechały również tarcze + klocki nawiercane Bremboo przód i tył.
  6. Dawno mnie tu nie było. Walczyłem długo z wariującą temperaturą płynu chłodniczego. W czasie jazdy spadała co chwilę na 50 stopni, a następnie rosła znowu na 90. Wymieniłem termostat główny bo i tak przeciekał, wymieniłem termostat chłodniczki EGR(nie pomogło). Sprawdzone wszystkie przewody, czujnik temperatury podmieniony, nawet pompa wody została wyciągnięta i sprawdzona. ? Winna była pompka przy ogrzewaniu webasto. Problem rozwiązany. ? Wjechały również niedawno zimówki Pirelli Sottozero w rozmiarze 19 cali 245/40. Szukam felg 19 cali Vossen Cvt. Cena oryginałów trochę spora ale może coś znajdę przez zimę. Proponowali mi w sklepie zamienniki tego modelu innych firm np Keskin. Bardzo zależy mi na efekcie "wklęsłej" felgi. Jeśli ktoś widział na żywo lub ma takie to chętnie Priv. ?
  7. Mi chodzi o to, że lepiej kupić polifta pełną gębą, niż ze starego auta robić nowsze. ? (Oczywiście powydpakowe to inna bajka) To jakby oszukiwać samego siebie bo to nadal będzie wiekowa fura ale z nowszym lookiem. Kto co lubi. ? Ja zamierzam wsadzać tylko rzeczy, które mi się podobają i które nie obciążą za bardzo mojego budżetu. ? Peace ?
  8. Idąc tym tokiem myślenia to lepiej kupić odrazu polifta. O gustach się nie dyskutuje ? Ja nie będę robić polifta na pewno.
  9. Dzięki wielkie. ?Mi nie siedzi czarna felga jakoś. ? Za ciemno jest według mnie. Vossen wjedzie na lato bo choruje na nie od długiego czasu i myślę, że zrobi robotę. ? Filmik ? - zrobię bo gada zacnie ? Wczoraj wymiana oleju na Castrol 5W30, filtry Mann. Niestety wyszła nieszczelność termostatu oraz błąd jednej poduszki silnika (otwarty obwód) . W następnym tygodniu wszystko będzie zrobione. Zamówiłem już części. ?
  10. Były spolerowane i zabezpieczone powłoką. Ale to w Niemczech robił właściciel.
  11. To tylko sprężyny regulowane. Mam zawieszenie 1bl, więc aktywne amortyzatory. Nie wiem czy to nie wpłynie znacząco na działanie systemu ADS i amorów. Założę to będę wiedział dokładnie. Jeśli będzie nie halo zdemontuje.
  12. Na deser czeka taki zestaw. Cały komplet regulowanych sprężyn. Niedługo serwis olejowo filtrowy, wymiana termostatu bo szwankuje i wtedy obniżamy. Nie mogę się doczekać efektu ?
  13. Dziś piękna pogoda zachęca do modów. ?Od rana zrobione dynamiczne kierunki, nowa gałka zmiany biegów, czarne znaczki s line na błotniki, nakładki na pedały i podstopnica.