-
Problem z zasilaniem pompy paliwa
Witam Wszystkich, Z gory przepraszam za nie uzawanie polskich znakow, ale posiadam francuska klawiature. Mam spory problem z moja audi S4 z 1998 roku. Silnik 2.7 biturbo AGB. Problem polega na tym ze nie mam napiecia na pompie paliwa przez co nie moge odpalic silnika. Rozrusznik kreci, wszystko sie zapala jak powinno. Nie mam napiecia na bezpieczniku 28 ktory odpowiada za pompe. Po podlaczeniu vaga okazalo sie ze nie moge wejsc do sterownika silnika, nie jest od zasilany i z tego moj problem z pompa. Mozecie mi panowie pomoc rozwiazac moj problem? pokazac na schemacie co sprawdzic? Ile +12V jest na sterowniku? Znalazlem 1... Pozdrawiam
- Wymiana lamp na polift
-
Wymiana lamp na polift
Witam, zakupilem poliftowe lampy xenon i chce je na dniach zakladac. Problem w tym ze musze zamienic wtyczki z tych starych okraglych a te nowe. Pytanie do was czy posiada ktos schemat? Mam nowe wtyczki i musze je przelutowac. Bardzo bede wdzieczny za pomoc. Ps. kiedys na forum byl caly temat gdzie bylo ladnie pokazane ale link juz nie dziala
-
Wycieraczki - Problem
Mam teraz w sumie dwa biegi. Ten pierwszy i ostatni ktory ma za wolne tempo pracy. Wymiana bedzie najbardziej rozsadnym rozwiazaniem, lecz przed zakupem upewnie sie ze z silnikiem wszystko jest ok. Dziękuję za pomoc koledzy
-
Wycieraczki - Problem
Witam, Od tygodnia mam problem z wycieraczkami, mianowicie chodzi o to ze one dzialaja, lecz tak jakby mechanizm nie mial sily i cala operacja sie odbywa dosc wolno. Szybsze biegi nie dzialaja a jak jest na max to ich praca mimo wszystko jest bardzo wolna. Jest to A4 B5 2000 1.9AJM. Czy to wina silnika? nie masz juz sil? Pozdrawiam
-
Po regeneracji turbiny, problem powrocil
moja n18 padla jakis czas temu wiec nie moge podmienic, zaczne od wymiany wszystkich wezykow bo moje sa juz dosc zmeczone i byc moze gdzies jest przeciek. Koledzy jaka srednice maja wezyki od podcisnienia turbiny? Kiedys gdzies widzialem 4mm i 5mm to prawda?
-
Po regeneracji turbiny, problem powrocil
Witam wszystkich, Dokladnie dwa miesiace temu wyslalem turbo do kompletniej regeneracji. Powodem naprawy bylo odcinanie turba po przekroczeniu 110km/h (Problem kazdemu bardzo dobrze znany i wiele tematow jest na forum). Przy okazji pozbylem sie katalizatora i egr... Problem w tym ze autko znow zaczyna mi odcinac dokladnie tak jak wczesniej i nie mam pojecia co jest grane! Przyznam ze zaczyna mnie juz to troszke meczyc i za duzo kosztowac. Prosze mi powiedziec co innego moze powodowac to ze odcina mi turbo? Sadze ze nie powinna to byc wina turbiny Czy czujnik cisnienia turba moze miec z tym cos wspolnego? Pozdrawiam
-
Usuniecie katalizatora / sonda lambda
Witam Zastanawiam sie nad usunieciem katalizatora w mojej A4 b5 2000 z silnikiem AJM. W zwazku z tym zastanawiam sie czy ten zabieg nie wywola jakis bledow? Ma to zwiazek ze sonda lambda i chcialbym abyscie mi powiedzieli czy oprucz problemow z przegladem nie bedzie tez innych Kata chce wyciac dlatego, poniewaz juz raz czyscilem sobie turbo przed wakacjami i po jakis 15 000km mam ten sam problem co wczesniej. Po przegladaniu forum, wydaje mi sie ze moze byc to wina katalizatora. Zaznacze ze samochodzic ma 314 000km przebiegu! Wiec chcialbym go wywalic a turbinke niestety bede musial oddac do regeneracji. Pozdrawiam
-
Problem po wymianie sterownika ABS
to jednak tylni prawy czujnik niestety. Bede musial go wymienic
-
Problem po wymianie sterownika ABS
Witam serdecznie, Wczoraj otrzymalem sterownik ABS aby wymienic w samochodzie, bo moj niestety sie zepsul i naprawa byla niemozliwa. Dzis wymienilem sterownik i przy pierwszym odpaleniu wszystko bylo dobrze. Kontrolki sie nie swiecily jak i nie bylo trzech dzwiekow. Po przejechaniu samochodem okolo 30m zapalily mi sie kontrolki ABS i ASR. Moje pytanie jest takie czy po podlaczeniu VAG'a i usunieciu bledow problem zniknie? Obawiam sie ze mam problem z tylnim czujnikiem w prawyk kole. Czy to moze byc przyczyna tego? Prosze o pomoc Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Programacja sterownika ABS
uuu to szkoda szukam i szukam i nic... Ciezka sprawa. Innego numeru nie da sie zaprogramowac aby dzialal z moja pompa ABS?
-
[B5 AJM] Programacja sterownika ABS
Kolego devastation mialbys cos dla mnie?
-
[B5 AJM] Programacja sterownika ABS
tak, ABS/ASR, numer podam jutro pozdrawiam numery sterownika to : 0 273 004 358 numery bloku to : 8E0 614 111 AH
-
[B5 AJM] Programacja sterownika ABS
Audi A4 B5 1,9 TDI 115 AJM. Musze szukac innego sterownika ABS, poniewaz przy naprawie sterego pourywaly sie zlote druciki i naprawa jest niemozliwa. Dlatego wiec jestem zmuszony do kupna uzywanego lub nowego sterownika. Numery to 0 273 004 358.
-
[B5 AJM] Programacja sterownika ABS
Witam Przy zakupie nowego sterownika ABS konieczna jest programacja. Czy po wymianie sterownika na inny, ale nie o tym samym numerze jest mozliwosc zaoprogramowania go aby funkcjonowal poprawnie z pompa ABS?
kemp
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta