Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mizzrim

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. hejka nie mogę założyć własnego tematu więc prosił bym o założenie przez kogoś .. również prosił bym o wysłanie informacji na inne tereny południa o zlocie. vwgolf.pl , Grupa Małopolska, oraz vagpoludnie.pl mają zaszczyt zaprosić na oficjalne Rozpoczęcie Sezonu VAG 2012r . Będzie to wspólny zlot pod hasłem integracyjnym VAG, oraz jednocześnie Rozpoczęciem Sezonu w Krakowie oraz na Południu. Zapraszamy wszystkich chętnych użytkowników samochodów, oraz miłośników koncernu VAG (volkswagen, audi, seat, skoda - oczywiście porsche, lamborghini, bentley czy bugatti też są mile widziane :bigok: ) do Krakowa, na plac znajdujący się na ul.Kazimierza Wyki przy skrzyżowaniu z ul. Henryka Pachońskiego Mapka dojazdu: ---->> Przekierowanie na Zumi<<---- Współrzędne dla google maps: 50.094493,19.920636 Zlot odbędzie się: 06 Maja 2012 (niedziela) od godziny 13. Wjazd: 5zł (od auta) Obok placu jest sklep "Lidl" - jednak nie wiem czy tego dnia będzie on otwarty, możliwość przywiezienia własnych napoi, jedzenia tak samo na zlocie będzie Catering. Menu Cateringu --> Tutaj Tak samo będą postawione dwie kabiny toaletowe. Kosze na śmieci, do których prosił bym wrzucać papierki, puste butelki itd. a nie pozostawianie ich niczemu sobie.. UWAGA Na zlocie obowiązuje kultura i spokojne zachowanie!! Zabronione jest: -szybkie jeżdżenie pomiędzy ludźmi i innymi autami -nadmierne trąbienie -palenie gumy -Śmiecenie -itd. :satan: Wyżej wymienione wybryki będą tępione!!Osoby które nie dostosują się do w/w punktów będą usuwani z miejsca zlotu! Prosimy o kulturę osób zgromadzonych i pokażmy że umiemy się zachować!! :food: Naklejki Będą rozdawane przy wjeździe na teren zlotu!Ilość wlepek ograniczona!! na auto przypada "jedna" wlepka nawet jeśli byście jechali w 5 os czy więcej os w aucie to i tak dostajecie "jedną" wlepkę. Wyjątkiem jest gdy w danym aucie znajduje się więcej osób które wpłaciły kasę na konto. --------------------------------------- Zaczynamy zbierać kasę na wlepki i na teren, jak co roku co łaska (min-10zł a max tyle ile możecie dać) : :pub: W tytule przelewu proszę podać nick oraz emial do siebie :bigok: osoby które wpłacą minimalna stawkę (10zł) wjazd free. oraz gwarantowana wlepka, która będzie czekała na odbiór nawet jak przyjedziesz ostatni :bajer: -------------------------------------- Serdeczne podziękowania dla : - Warsztatu "Monster Serwis" ul.Reduta 1 - Sklepu z częściami "Blue Parts" http://www.blueparts.pl oraz Concept Music Art http://www.cma.pl Wydarzenie na Facebook podziel się ze znajomymi i bądź na bieżąco--> Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.