-
A4 B6 + radio Alpine IDA X311RR + adapter i pojawia sie problem
Ale czy w wersji obecnej bedzie mi rozladowywal akumulator? Po wylączeniu radia wszystko się wylącza, łącznie ze wzmacniaczem. Pozostaje kwestia pendriva... Jedunie on się swieci...
-
A4 B6 + radio Alpine IDA X311RR + adapter i pojawia sie problem
Wiec czerwony cieki kabelek polacze z kablem zoltym od radia?
-
A4 B6 + radio Alpine IDA X311RR + adapter i pojawia sie problem
Myslalem ze mozna to w inny sposob zrobic... A za co odpowiada 3 kabel w kostce. Mowie o tym zielonym chyba z domieszka brazowego... On jest cienszy od brazowego i czerwonego.... Z jakim kablem go podlaczyc od Alpine? Z pomaranczowym czy niebieskim. Podstawowe pytanie. Jesli zostawie wszystko tak jak jest czyli moge je wlaczyc i wylaczyc kiedy mi sie podoba to nie rozladuje mi akumulatora??? Skoro jakis prad przeplywa bo pendrive sie swieci po wylaczeniu radia.... Dzieki za odp
-
A4 B6 + radio Alpine IDA X311RR + adapter i pojawia sie problem
Witam wszystkich. Posiadam audi A4 B6 2003 Ostatnio zakupiłem radio Alpine IDA X311 wraz z adapterem phonecar (pod glosniki tyle + sub) Po podłączeniu wszyskiego różnica jest kolosalna jesli chodzi o dzwięk... to tak jakby ktos zmienil głosniki na duzo lepsze. Jak wyłącze radio to usb które jest podpiete caly czas sie swieci... Czy tak ma byc? Czy to jest jakies czuwanie ... Chciałem podlączyc radio tak aby chodzilo po przełączeniu kluczyka... Nistety bez skutku. Z kostki zasilania od A4 wychodzą tylko 3 kable. Czerowny, Brazawy i jakis zielono/brazowy. Radio działa w konfiguracji jesli pod czerwony kabel od auta podepne czerwony i żółty od radia. Jak moge zrobic zeby nie dostawalo napiecia po wyjeciu kluczykow? W kostce od ALpine zostaja wolne kable: pomaranczowy oraz niebieski. Próbowalem podpiac je na zmiane pod kabel zielono/brazowy od auta. Nistety nie zaowazylem zmiany. Jedynie co to po wylaczeniu radia pendrive zacza migac wolniej... Ale nadal mial jakies napiecie... Czy tak ma byc??? Czy pendrive ma dostawac napiecie nawet po wylaczeniu radia... dzieki za odpw
-
Dowod rejstracyjny A4 Avant Quattro
Mam ADHD
-
Dowod rejstracyjny A4 Avant Quattro
Dzieki !!! W koncu sie doczekalem odpowiedzi
-
Dowod rejstracyjny A4 Avant Quattro
Witam Czy w dowodzie rejstracyjnym lub ksiezce pojazdu widnieje naped quattro? W tygodniu bede rejstrowal auto i w dokumentach dotyczacych badania technicznego nic takiego nie widnieje... Czy we wniosku wpisac AUDI A4 AVANT QUATTRO?? Jak macie w waszych dowodach? Pozdr Artur ---------- Post dopisany 24-04-2012 at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany 23-04-2012 at 23:02 ---------- Nikt nie ma A4 Quattro??? ;-))))
-
Felgi do oceny
Mnie sie nie podobaja. Moze do jakigos nissana Qashai tak .... Ale w audi ich nie widze
-
Audi A4 B6 Sedan - alufelgi+opony?
Ciekawy wyglad i z opisu klientow wyglada ze jest good. Ja mam do przeznaczenia na jedna opone 500-550 zl. Ta opona jest za 500 zl na oponeo. Kwestia jest taka czy ona jest najlepsza do kwoty 550zl za opone.
-
Audi A4 B6 Sedan - alufelgi+opony?
Felgi ktore pokazuje Pawlo 2004 http://allegro.pl/felgi-5x112-audi-a...180524771.html sa bardzo pzrecietne... Moim zdaniem te sa duzo lepsze http://moto.allegro.pl/17-audi-s4-vw...193326571.html Opony jesli nie masz kasy to ok moga byc. Ja bede kupowal: ContiSportContact5 - 515 PLN, Yokohama Advan lub C drive , Michelin Primacy HP, czyli wyjdzie okolo 2000zl za same opony.
-
Audi A4 B6 Sedan - alufelgi+opony?
Witam Tez zamierzam kupic opony na felgi ktore juz mam, czyli te co Pawlo 2004 pokazal lub zmiane calkowicie felg na: http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-17-5x112-audi-rs4-style-a3-a4-a6-a8-i2232141592.html http://moto.allegro.pl/nowe-rasowe-felgi-audi-rs4-naples-17-cali-raty-i2229234267.html drugi link. Te felgi mi sie najbardziej podobaja. Mysle ze auto bedzie sie prezentowalo najbardziej atrakcyjnie na takich felgach. Nie wiem wlasnie czy zmienic oryginalne S4 na takie???? ---------- Post added at 18:54 ---------- Previous post was at 18:40 ---------- Te felgi niby sa made in Germany http://moto.allegro.pl/17-audi-s4-vw-5x100-germany-rasowe-i2193326571.html Czy ktos mial takie??? Mozna je polecic? Caly czas mam dylemat czy nie sprzedac orgynialnych typu http://moto.allegro.pl/felgi-audi-a3-a4-a6-5x112-et-56-oryginal-komplet-i2233905349.html
Artekch
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta