-
Krople wody pod korkiem olejowym w Audi A3 8P 1.6 MPI
Jestem po wizycie u mechanika, więc... kable zapłonowe wymienione, świece nowe, diagnostyka 0 błędów. silnik suchy, opinia mechanika bardzo pozytywna, wszystko ok, wypadanie nadal występuję, ale jest znacznie mniejsze. Zauważyłem również lekkie popierdywanie z wydechu, także jeszcze pojedzie na diagnozę wydechu, wczorajsza trasa 300 km po autostradzie, auto zachowuje się wzorowo. Tylko ten problem z leciutkimi drganiami na biegu jałowym pozostał.
-
Krople wody pod korkiem olejowym w Audi A3 8P 1.6 MPI
nie, auto nigdy nie miało instalacji gazowej
-
Krople wody pod korkiem olejowym w Audi A3 8P 1.6 MPI
Super Dzięki ! Zakupiłem komputer V-SCAN VAG 5053 ITS Viaken, nie wiem czy tam będzie taka możliwość ogarnięcia tego, ale dam sugestie mechanikowi
-
Krople wody pod korkiem olejowym w Audi A3 8P 1.6 MPI
trochę mnie uspokoiłeś, poprzedni właściciel robił 5 tys rocznie po małym miasteczku, a ostanie miesiące od wystawienia kilkaset kilometrów, ogólnie bardzo zadbana.
-
Krople wody pod korkiem olejowym w Audi A3 8P 1.6 MPI
kupione tydzień temu
-
Krople wody pod korkiem olejowym w Audi A3 8P 1.6 MPI
dzięki za odpowiedzi, w poniedziałek idze do mechaniora, po diagnozie dam znać.
-
Krople wody pod korkiem olejowym w Audi A3 8P 1.6 MPI
hmmm, na pewno nie podskakuje, a czy jest zassany to nie zauważyłem, może trochę ciężej się odkręcał (jeżeli to byłoby zassanie)
-
Krople wody pod korkiem olejowym w Audi A3 8P 1.6 MPI
Witam, zakupione audi a3 z 2008 r. 1.6 mpi, drgania silnika po rozgrzaniu na jałowym biegu (jakby wypadanie zapłonu), pod korkiem olejowym zobaczyłem kropelki wody, jest lekkie kopcenie po rozgrzaniu (jasna para) komputer nie pokazuje błędów, samochód przegoniony 500 km po autostradzie, zbiornik płynu chłodniczego czysty bez "rosołu". jakieś pomysły co to może być ? Mam nadzieje, że to nie to co myślę...
-
PODGRZEWANE FOTELE A4 B6
Witam, Czy temperatura otoczenia ma wpływ na działanie foteli ogrzewanych w a4 b6, jest 20 stopni, pokrętło daje na 6 i nic, czy działają od niższej temperatury czy po prostu mam zepsute ??
pawes354
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta