mee1

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez mee1

1. Jeżeli chodzi o rozmiar folii to ja kupiłem 60x100 i moim zdaniem właśnie to jest najlepsze rozwiązanie. Najdłuższy dekor w b6 ma około 90cm.

Okleiłem dekory w drzwiach, popielniczkę przód i tył, ramkę lewarka, ramkę radia 2 din i zostało mi jeszcze tyle że zastanawiam się nad oklejeniem obudów lusterek zewn :naughty:

Folia 3M Carbon Black Mat

Nie waż się kupować nic innego niż 3M bo będziesz żałował :kawa:

Poniżej fotka z rozplanowaniem. Krótszy przedni dekor zmieścił się w wcięcie w dłuższym, popielniczka tylna w ramce 2din. Całość została w trakcie oklejania trochę zacieśniona więc zostało trochę więcej niewykorzystanej folii niż widać na foto - dokładnie 22 x 77cm.

2. Taniej niż za 500 nie znajdziesz, chyba że u kogoś w garażu :wink: Folia jak to folia, w prawdzie nie jest to folia z Tesco za 14,99zł ale nie kosztuje też specjalnie dużo. Bardziej cenna w tym wszystkim jest usługa. Wbrew pozorom nie jest to takie trala lala. Tym bardziej że całość odbywa się bez demontażu.

Polecam AUTO TKACZ W Chorzowie. Terminy prawie od razu i robota zrobiona :oklasky:

kolego co ty za bzdury opowiadasz:facepalm:

po pierwsze: oczywiście że taniej może znaleźć, np w Rybniku

po drugie: a gdzie niby "szpece" oklejają jak nie w garażu?

po trzecie: akurat w A4 żeby było dobrze oklejone warto zdemontować szyby drzwiowe

po pierwsze: W Rybniku to może znajdzie :naughty: ale szuka w okolicach Kato :decayed:

po drugie: Nie mam nic przeciwko "szpecom" garażowym bo też z ich usług korzystałem. Miałem raczej na myśli profesjonalny serwis a co za tym idzie warsztat. Sam oklejałem golfa w Świętochłowicach u gościa w garażu. Samo przyciemnienie OK ale tapicerki brzęczały jak szalone :grin:

po trzecie: Czyżby kolega miał doświadczenie w przyciemnianiu szyb? ...z tego co wiem, nie trzeba demontować szyb drzwiowych żeby je dobrze okleić. Wystarczy zdjąć boczek.

3. Taniej niż za 500 nie znajdziesz, chyba że u kogoś w garażu :wink: Folia jak to folia, w prawdzie nie jest to folia z Tesco za 14,99zł ale nie kosztuje też specjalnie dużo. Bardziej cenna w tym wszystkim jest usługa. Wbrew pozorom nie jest to takie trala lala. Tym bardziej że całość odbywa się bez demontażu.

4. Miałem dosłownie tę samą sytuację. Sprzedawałem na allegro Nikona D700 i osobno obiektyw. Dostałem zapytania czy wyślę za granicę, konkretnie do Nigerii właśnie :decayed: Maile przychodziły również z rosyjskiego adresu i były w języku angielskim. Z początku miałem zamiar się zgodzić bo zależało mi na szybkiej sprzedaży ale jakoś zwątpiłem i zrezygnowałem. Dzięki Bogu :banan: