-
Uszkodzona pompka od centralnego zamka. Czy konieczne jest kupno całego modułu ?
A czy jest mi ktoś w stanie napisać do czego właściwie służą te talerze grafitowe ?
-
Uszkodzona pompka od centralnego zamka. Czy konieczne jest kupno całego modułu ?
Nie sugerować się w ogóle numerami pompki ? Talerze będą na pewno pasowały?
-
Uszkodzona pompka od centralnego zamka. Czy konieczne jest kupno całego modułu ?
Więc czym mam się kierować kupując pompkę ? Jej numer to: 8L0 862 257 E
-
Uszkodzona pompka od centralnego zamka. Czy konieczne jest kupno całego modułu ?
Podejrzewam, że problem jest z zamkiem bagażnika, kiedyś jak rozbierałem w celu wyczeszczenia( nic to nie dało), żeby jakoś otwierać go z kluczyka, wypadła sprężynka. Później jak chciałem zamknąć centralnym zamkiem wszystkie drzwi itp z otwartym bagaznikiem to właśnie bagażnik zostawał otwarty. Jak się domyślam, za to była odpowiedzialna sprężynka:kwasny: Kilka dni temu zamykałem samochód 3 razy w ciągu dnia, słyszałem wtedy wydłużoną pracę pompki. Rano kolejnego dnia już nie otworzyłem.
-
Uszkodzona pompka od centralnego zamka. Czy konieczne jest kupno całego modułu ?
[fafnasty] Nie miałeś problemu z wyjęciem tych talerzy z nowo zakupionej pompki ?
-
Uszkodzona pompka od centralnego zamka. Czy konieczne jest kupno całego modułu ?
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć na jakiej zasadzie działa ta cała pompka, po co tam te grafitowe ustrojstwa ?
-
Uszkodzona pompka od centralnego zamka. Czy konieczne jest kupno całego modułu ?
Roztrzaskały się grafitowe talerze. Reszta jest sprawna
-
Uszkodzona pompka od centralnego zamka. Czy konieczne jest kupno całego modułu ?
Witam, wczoraj przestał mi działać centralny zamek. Rozkręciłem wczoraj cały sterownik znajdujący się za prawym nadkolem. Roztrzaskał się czarny talerz napędzany przez silniczek. Pytanie: Czy koniecznie muszę kupować cały moduł komfortu wraz z pompką czy można jakoś zakupić te talerze oddzielnie ?
-
Dziwny odgłos podczas hamowania.
NA razie ucichsło, pojeżdzę i jak znów zacznie zaprowadze samochód do mechanika.
-
Dziwny odgłos podczas hamowania.
Tylko dlaczego dopiero po kilkunastu minutach jazdy po mieście zaczynaja być słyszalne te odgłosy? Na tarczy żadnych luzów, po klockiem nic nie ma. Sprawdzałem
-
Dziwny odgłos podczas hamowania.
Wszystkie opony są nowe, kupione wiosną tego roku
-
Dziwny odgłos podczas hamowania.
Witam, zagadnienie w temacie wydaje się banalne, ale zaraz przestanie. Problem: Po przejechaniu około 5 km w mieście i hamowaniu na światłach z przedniego prawego koła wydostaje się dziwny dźwięk. Podobny jest do zwalniającego koła z oponą o głębokim bieżniku. Nie wiem jak to inaczej opisać. Może już ktoś się zetknął z czymś takim. Zdjąłem koło, sprawdziłem klocki tarczę, kręciłem kołęm i nic nie jest zblokowane, wszystko tak, jak powinno być. Proszę o postawienie diagnozy.
-
Zagadkowe zachowanie hamulców.
Dużo z tym roboty ?
-
Zagadkowe zachowanie hamulców.
Czyli sugerujesz, że u mnie problem tkwi w przednim lewym kole ? Mechanik stwierdził, że czujnik jest czysty poparł to tym, że świeciłaby się kontrolka ABS
-
Zagadkowe zachowanie hamulców.
Co może być przyczyną ? Za co się zabierać ?