Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pasta

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pasta odpowiedział(a) na Pasta temat w Układ Jezdny
    Dzięki panowie za opinie i porady ,ale sprawa juz sie rozwiązała. Żona dzisiaj rano wybrała się z wizytą do swojej mamy po powrocie zobaczyłem ze zderzak jest oberwany. Patrze pod spodem osłona silnika już w strzępach szoruje po asfalcie i zgarnia wszystko do komory silnika. Pytam wiec co sie stało i jak ona w ogóle dojechała, a żonka nie wie .Na pytanie czy nie słyszała jak to wszystko szoruje odpowiada "słuchałam głośno muzyki":doh: Jakoś dojechałem do mechanika i oto efekt <br /><br /> <br /><br /> <br /><br <br /><br />
  2. Pasta opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Siema Niedawno kupiłem a4 z Niemiec ze sportowym zawieszeniem autko stoi bardzo nisko i sztywno. Fajnie się prezentuje i równie dobrze prowadzi się przy dużych prędkościach, zwłaszcza w zakrętach. Jednak w naszych polskich warunkach mam wrażenie, że ten samochód jest inwalidą. Przy jeżdżeniu przez progi zwalniające uderzam podwoziem, nie mówiąc już o parkowaniu przy krawężnikach czy wjeżdżaniu na podwórko mojej teściowej. Dlatego pytanie do wszystkich, którzy jeżdżą na niskim zawieszeniu: czy eksploatujecie auto przez cały rok? Co w zimę, gdy auto zaczyna zachowywać się jak pług? Zostawić je w garażu? Zawieszenie jest fajne ale dla mnie autko musi służyć przez cały rok. Czy da się podnieść zawieszenie o parę centymetrów bez konieczności wymiany amorków i sprężyn? Ps. Nie wiem jakie mam sprężyny, na amorkach wyczytałem nr 170.813 38 1700 170 813 sachsa super touring. <br /><br />

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.