-
Brak podświetlenia nawiewów
Witam! W mojej a4 2001r.nie ma podswietlenia nawiewów i znaczka na kubek. Czy nie we wszystkich było i czy da radę zrobić? Pozdrawiam!
-
temperatura
Dzięki! Zrobione.
-
temperatura
Witam wszystkich! Mam pytanie do was, może ktoś mi pomoże. Jak zmienić temperature w środku na wyświetlaczu w b5 z fahrenheita na celsjusza. Z góry dzieki za pomoc.
-
Grill zderzaka s-line
Witam wszystkich! Szukam grilla zderzaka s-line. Gdzie mogę dostać? Z góry dzięki!
-
Gałka zmiany biegów
Dzieki kolego!
-
Gałka zmiany biegów
Witam wszystkich! Szukam gałki zmiany biegów do B6 z chromową obwódką, skrzynia pięciobiegowa. Czy ktos mi może pomoc gdzie ją znaleśc. Z góry dzięki!
-
Nakładki na nawiewy
Mam pytanie z innej beczki, czy te pokrętła przy nawiewach są podświetlane i gdzie dostać taką gałkę zmiany biegów z chromem
-
Felgi do A4 B6??
Witam! Ja mam 225/40R18 super wygląda i świetnie trzyma się drogi.
talgum
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta