Jump to content

Hayabusa310

Pasjonat
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0

About Hayabusa310

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Panowie potrzebuję porady. Pacjent to Audi a4b6 2004 s-line Mam przetartą skórę( całkowicie przetarta w kilku miejscach) na lewym boczku na siedzeniu kierowcy ( od wsiadania) Czy zna ktoś sensowną firmę w okolicy łodzi lub tomaszowa maz. która to w rozsądnych pieniążkach ogarnie. Opcja nr dwa może ktoś ma do sprzedania taki fotel w dobrym stanie ? Czy lewy fotel od anglika będzie pasować ?
 2. Zdjąłem boczek gdzie jest ten moduł ale wszystko wygląda ok. Muszę sprawdzić ( jeszcze nie wiem na których przewodach) czy tam jest napięcie,zdejmę boczek raz jeszcze
 3. Dziękuję wszystkim za podpowiedź trafną zresztą,przewody na łączeniu były pęknięte( szyba i lusterka działają) Pozostał parktronik. Jak wrzucam wsteczny to palą się światła ale nie słychać aby się zgłaszał parktronik jak kiedyś takim krótkim piknięciem. Wrzucam wsteczny i przy żadnym z czujników nie słychać takiego brzęczenia ( porównywałem u kolegi) czy jak jeden nie działa prawidłowo to tak będzie ? Kupiłem inny moduł ( o tym samym numerze ) i bez zmian,czy coś mi podpowiecie ?
 4. Witam Panowie potrzebuję pomocy bo nie wiem w którą stronę "iść" Problem to Audi A4bB6 2004r 1.9 tdi 130 ( kombi) Nie działa mi parktronik - podmieniłem moduł parktronika na inny o tym samym symbolu i nadal nic ( czy to trzeba w jakiś sposób wgrać przez kompa ) Nie dział mi również szyba kierowcy ( dawała sygnały raz działa raz nie ) ( silnik,jak i sam mechanizm jest ok) Nie działa mi również sterowanie lusterkami. Nie wiem czy dobrze myślę czy za to wszystko odpowiada moduł komfortu ? Czy Vagiem to się da sprawdzić ? Może jakieś podopowiedzi ? ( bezpieczniki ok)
×
×
 • Create New...