Witam, mam problem, mianowicie zniknęło mi podświetlenie w moim A4 B6 1.9TDI skrzynia automatyczna (multitronic). Tak jak w temacie nie świeci nic poza sygnalizacją naciśnięcia hamulca aby zmienić położenie dźwigni. Na pierwszy ogień poszło podejrzenie na płytkę która jest odpowiedzialna za podświetlenie, po zakupie kompletnego wybieraka i zmianie samej płytki problem pozostał, więc obstawiam że obie są dobre. Dodam jeszcze, że podczas jazdy można zauważyć jak czasem mrugnie podświetlenie wszystkich pozycji lewarka. Na wyświetlaczu komputera wszystkie wskazania dobre, żadnych usterek po podpięciu samochodu pod komputer. Jakieś pomysły?