Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hulek516

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam koledzy. Mam taki problem. Wsiadam dziś rano do autka ruszam wskazuwka pretkościomierza wskoczyła na 5/h i stoi mimo przyspieszania i zwalniania. Nawet na postoju wskazuje tą samo wartość. Podpowiedzcie od czego zacząć? Vag bedzie w niedziele:) Pozdrawiam
  2. koledzy może wy mi pomożecie/ Po przejechaniu ok 200m zapala mi sie ABS i kontrola trakcji i na fisie duża kontrolka od chamulci i trzy krotnie zapiszczy. czym może być to spowodowane? Jak Odpale auto i zaraz nacisne przycislk ESP to wszystko gra nie pokazuje sie zaden błąd.Dajcie jakieś wskazufki
  3. hulek516 odpowiedział(a) na hulek516 temat w 2.0
    oki temat przeczytany. czas zamawiac czujnik
  4. hulek516 odpowiedział(a) na hulek516 temat w 2.0
    Nadal borykam się z tym problemem ale czekam do niedzieli. Zamiezam zmienić opony i popatrze co może byc grane Koledzy mam takie błędy kto pomoże to dobrą flache przesyłam :)Muszę doprowadzić swoją Audiolkę do kultury. Na silniku mam 2 błędy 17947 Przełącznik pedału sprzegła (F36) P1539-004 niewiarygodny sygnał 17698 czujnik temp plynu chlodzacego na wyjsciu z chlodnicy (G83) P1290-002sygnał za duzy I teraz ten problem co mam z tymi hamulcami ale jak diagnozuje teraz wyskakuje mi ze wystąpił problem z komunikacją lub sterownik nie pozwala na ich odczyt. Teraz zestaw wskazników 00562 czujnik poziomu oleju/temo oleju (G266) przerwa /zwarcie z plusem 00562 czujnik poziomu oleju /temp oleju (G266) niezrozumiały sygnał. Myśle że to załatwi wymiana czujnika. Chciałbym żeby ktoś mi pomógł rozwiązać te problemy.
  5. hulek516 odpowiedział(a) na hulek516 temat w 2.0
    oki jutro podepne kompa i napisze co pokaze
  6. hulek516 odpowiedział(a) na hulek516 temat w 2.0
    oki w takim razie wymieniamy. Moze macie jakis namiar na dobry i tani temat?
  7. hulek516 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam koledzy mam taki problem zapala mi sie kontrolka taka jak od niskiego poziomu oleju tylko ze dodatkowo pisze sensor. Czasem zapali się i zgasnie. Od czego to może być czyżby czujnik?
  8. hulek516 odpowiedział(a) na hulek516 temat w 2.0
    to co moze podkrecac wszystkie koła i poczyscic hamulce? tzn te czujniki?
  9. hulek516 odpowiedział(a) na hulek516 temat w 2.0
    trzeba to ogarnac bo idzie zima a kobieta bedzie do pracy smigala wiec bezpieczenstwo musi byc. Upozadkowalem juz garaz i zamierzam jutro pogrzebac. Witam. Po długim czasie sprawdzilem i mam taki błąd IMPULS PREDKOSCI KOLA ODCHYLENIE co to moze byc? dodaje ze mam rozwalony przegub
  10. hulek516 odpowiedział(a) na hulek516 temat w 2.0
    Płyn sprawdzałem i jest. Pisz śmiało Dev.
  11. hulek516 odpowiedział(a) na hulek516 temat w 2.0
    najpierw trzeba go mniec kurcze. Kupiłbym coś jak było by tu na forum jakiś VCDS najlepiej 11,11 bo taki kiedys miałem.
  12. hulek516 opublikował(a) temat w 2.0
    Witam. Chłopaki mam taki problem. Odpalam auto po przejechaniu ok 1 km wyskakuje mi na fisie kontrolka od hamulca ręcznego duża czerwona i na pulpicie zapalają sie kontrolki od ABS i od kontroli trakcj. Po tym zapaleniu się kontrolek nie działają abesy i konyrola trakcji. Jak zgaszę auto i odpale i odrazu wyłącze ESP to niema tego błędu ale jak naciskam pedał hamulca to czuc jak załancza się ABS. Czym te cuda mogą byś spowodowane? Co z tym zrobić? Pozdrawiam
  13. podziel je na metrowe albo pół i tłuc młotem beton powinien po kruszeć
  14. Witam. Ja również pracuje na koparko-ładowarce Cat 432E Premier
  15. hulek516 odpowiedział(a) na mati95115 temat w 2.0
    nie bardzo mogę sobie skojarzyć tego miejsca ale zapewne uszczelka jest.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.