-
Błąd silnika 15031 zespół pomiaru paliwa P2188
Hej, udało Ci się ogarnąć problem?
-
Tłucze na wybojach
hej, Panowie, pomóżcie - mam problem - od pewnego czasu (może rok) zauważyłem, że bardzo mi tłucze na dziurach - jeździłem na szarpaki, goście mówili, że ok. Sprawdzali amrtyzatory, też że jest tam 75%. Gdzie szukać przyczyny. Kurde, mam tak głośno w aucie na wybojach, że szlag mnie trafia, że w nowym aucie taki huk przy dziurach...
-
Elektryczne wspomaganie ciezko chodzi
U mnie okazało się, że winowajcą był krzyżak.
-
Elektryczne wspomaganie ciezko chodzi
Ech No dobra, dzięki za odpowiedź. https://www.audiworld.com/forums/a4-b8-platform-discussion-128/steering-stiffness-2919169/ https://www.audiworld.com/forums/a4-b8-platform-discussion-128/sudden-stiff-steering-2945757/ Najwidoczniej nie tylko my mamy ten problem. Trzeba to nasmarować. Odbiorę auto z serwisu, kupię wd40 i zaleję cały ten układ. Bo tak mnie to wkurza, że szok.
-
Elektryczne wspomaganie ciezko chodzi
Cześć, Mam pytanie, czy ktokolwiek z Was spotkał się z ciężko chodzącym wspomaganiem w B8.5? Czasami wszytko ładnie chodzi ale bardzo często ciężko chodzi w położeniu kierowcy 180stopni. Komputer nie wskazuje żadnych błędów.
-
G85 - prośba o weryfikację
Tak jak WRCLAGUNA powiedział, taśma była uwalona.
-
G85 - prośba o weryfikację
Dziękuję, tak zrobię. Wieczorem dam znać Dziękuję Roberto321
-
G85 - prośba o weryfikację
Dodatkowe pytanie: Czy skoro wszystko działa, tj: -ESP -ABS -Auto-Stop -Wspomaganie -Automatyczna blokada kierownicy To czy jest sens wymieniać tą taśmę? Dodam, że nie ma innych błędów na innych komponentach.
-
G85 - prośba o weryfikację
Adaptacja wykonana prawidłowo. Wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów. A tu na sam koniec taki kwiatek.
-
G85 - prośba o weryfikację
00778 - Czujnik k¹ta skrêtu kierownicy (G85) 014 - wadliwy Ramka zamro¿ona: Stan b³êdu: 01101110 Priorytet b³êdu: 2 Czêstoœæ b³êdu: 1 Wew.licznik b³êdów: 255 Przebieg: 94902 km WskaŸnik czasu: 0 Data: 2014.07.26 Czas: 22:51:41 Ramka zamro¿ona: Napiêcie: 12.50 V Wartoœæ Hex: 0x2AA8 Prêdkoœæ: 0.0 km/h K¹t skrêtu: -375.68* Rozumiem, że kąt skrętu - wskazuje na mechaniczne uwalenie czujnika, tak?
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Dobra, Jednak poradziłem sobie - dzisiaj miałem chwilę, żeby złożyć wszystko do kupy. Przyszlo: Taśma 8R0953568Q Wiązka: 8U0971589J Kierownicę: 8K0419091BM z dużą ilością przycisków (a'la B9) i to ona powoduje problem zmieniłem na wersję LOW - i wszystko pięknie działa.
-
Polskie menu w liczniku Audi A4 B8
UCZYMY AUTA POLSKIEGO | Nawigacja w Twoim aucie UCZYMYAUTAPOLSKIEGO.PL
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Dziękuję, poradziłem sobie sam. I jeszcze jedno - otóż, ten sterownik 8R0 953 568 P - NIE OBSŁUGUJE MF. Reasumując, jeśli ktoś ma kierownicę z okrągłą poduchą i nie ma multifunkcji potrzebuje: Taśmę: 8R0953568Q Wiązkę: 8U0971589J Kierownicę: 8K0419091BM - bo same przyciski nie występują
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Trzeba kupić inną wiązkę... 8U0971589J
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Mam sterownik 8R0 953 568 P - masz może jakiś update czy obsłuży on multifunkcje? druga sprawa, mam taką kierownicę i czy ktoś mi może powiedzieć czy jest opcja dołożenia tych cholernych przycisków?
fejsik
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta