-
[B6 AWX] Problem z podgrzewaniem świec żarowych
Odwrotnie.
-
[B6 AWX] Problem z podgrzewaniem świec żarowych
1. Bo myślałem że zepsuty jest czujnik pokazując temp płynu ok 6st więcej niż temp otoczenia. 2. Muszę znaleźć stary czujnik bo gdzieś mi się zgubił i sprawdzę to jak znajdę.
-
[B6 AWX] Problem z podgrzewaniem świec żarowych
Termostat behr. Ale to się zaczęło dziac po wymianie czujnika te objawy. Więc wymieniłem termostat ale nadal to samo
-
[B6 AWX] Problem z podgrzewaniem świec żarowych
Nowy czujnik nowy termostat, przejechane 30km w górzystym terenie, wąż od chłodnicy górny ciepły, dolny wąż zimny. Co to? źle odpowietrzony układy czy jak?
-
[B6 AWX] Problem z podgrzewaniem świec żarowych
Teraz tak, wymieniłem w sobotę czujnik temp. Nie drogi stwierdziłem że wymienię. Zapałem płyn, odpowietrzylem, wszystko ok. W tym tyg jadąc do pracy ok 25km, powoli się nagrzewa, temp skacze, dojedzie do 90stopni, później przy spokojniej jeździe temperatura spada, przyspiesze to wraca do 90. Wymieniłem termostat wczoraj i dalej to samo. Myślisz że wsadziłem jakiś wadliwy czujnik temp? (Zielony Febi-4piny)
-
[B6 AWX] Problem z podgrzewaniem świec żarowych
- [B6 AWX] Problem z podgrzewaniem świec żarowych
A czy to jest normalne ze na liczniku pokazuje mi temp ok 5st, a w vcds temp płynu ma jakieś 15st ? (Czujnik nowy)- [B6 AWX] Problem z podgrzewaniem świec żarowych
Witam. Posiadam a4 b6 1.9tdi AWX, występuje nastepujący u mnie problem: przy odpalaniu rano nierówno pracuje silnik, wydaje mi się ze nie podgrzewa świec. Gdy wkładam kluczyk i przekręcam na zapłon kontrolka świec zapala się i od razu gaśnie. Na wyświetlaczu przykładowo pokazuje mi +5stopni, temp, płynu wg vcds ma jakieś 14-15stopni.Wymieniłem czujnik temp płynu, i objawy dalej takie same, świece sprawdzone, prąd dochodzi, tylko podejrzewam ze problem tkwi w podgrzewaniu, jakby była za wysoka temp i nie potrzebował dogrzewać. Namieszałem, ale mysle ze zrozumiecie o co mi chodzi. Czekam na odp. Ps. Dodam ze samochód został sprowadzony z Włoch pare lat temu, jeśli ma to w czymś pomóc.- Alarm B7
Witam. Nie jestem pewnie czy posiadam u siebie alarm. W drzwiach kierowcy mam te dwa przyciski od alarmu. Lecz za nic nie mogę alarmu uaktywnić. Co może być nie tak. A może tego alarmu wogole nie ma. Dodaje zdjecie tabliczki znamionowej. ( sorry jeżeli w złej grupie dodłem post).- turbo 1.9 BRB
Siema. Problem z turbo w a4 b7 1.9tdi BRB. Objawy: przy ok 3tyś obrotów włącza się tryb awaryjny, kontrolka świec żarowych mruga. Lecz nie za każdym razem, jak jest jakieś wzniesienie, podjazd. Trzeba sie zatrzymać zgasić auto, zapalić i idzie normalnie. Błędy w kompie: 000665-Regulacja ciśnienia doładowania-przekroczona granica regulacji P0299-000-- Sporadyczny.- Diagnosta podhale
Witam potrzebuje kogoś kto ogarnie mi furę kompem i pomoże w dianogstyce z okolic podhala.- [B7 BRB] DPF - Regeneracja
Nie chce usuwać bo zamierzam wyjeżdżać tym samochodem do niemiec/austrii. I boję się o kontrole i brak euro 4 czyli zakaz wjazdu do centrów. A jak to jest z zamiennikami? Jaka cena i przede wszystkim ile to wytrzyma taki zamiennik?- [B7 BRB] DPF - Regeneracja
Witam, czy możecie polecić jakiś dobry i skuteczny warsztat regenerujący DPF w okolicach Krakowa? Z tego co czytałem to Wszołek regeneruje w jakims piecu indukcyjnym i skuteczność to 99% ale opinie o tym warsztacie mnie nie przekonują.- [B7 BRB] Brak mocy
Kontrolka świec żarowych też? I przy równych 3tyś obrotów odcina nawet na jałowym??- [B7 BRB] Brak mocy
Pacjent Audi a4 b7 1.9tdi BRB+dpf 2007r. Objawy: na biegu jalowym silnik kreci sie do max 3 tys. obrotow, pozniej odcina dzis po przejadzce chcialem go troche przycisnac na prostej. Auto zbierało się normalnie (wiadomo 115km nie powala ale normalnie sie zbierał) lecz po przekroczeniu 3tys. obrotow spadla moc, tak jakby turbo weszlo w tryb awaryjny i zaczela mrugac kontrolka swiec żarowych. Po zatrzymaniu sie na poboczu zgaszeniu i ponowym uruchomieniu auto zbiera sie znow normalnie, ale przy 3 tys. znowu to samo. Co to może być? Niestety nie mam interfejsu HEX+CAN żeby sprawdzić bledy, jutro pojade do mechanika, lecz moze ktos wie co to moze byc? Turbo do wymiany? N75? Lub na innych forach w podobnych problemach ludzie pisali o wtryskach. Dzieki za pomoc. - [B6 AWX] Problem z podgrzewaniem świec żarowych
animal_dub
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta