Treść opublikowana przez MAŁYrolus
-
Jaki olej silnikowy
Witam wie ktos jaki najlepiej olej wlać do 3.0 tdi
-
Wtyczka webasto
Dzięki ci bardzo ale temat już ogarnięty
-
Wtyczka webasto
Witam wie ktos jak podłaczyc kolory kabli wtyczki do webasto? chodzi o wtyczke od strony instalacji samochodu a4 b9
-
Uszczelka drzwi
Czy sa dostepne gdzies do kupienia jakies mocne tasmy dwustronne ?
-
Uszczelka drzwi
Do okoła drzwi sa przyklejone oryginalnie na tasmie dwustronnej jednak po zdjeciu i wyczyszczeniu z kleju na nowej tasmie nie chca za bardzo sie trzymac
-
Uszczelka drzwi
Witam panowie czy ktoś wie na czym przykleić stare uszczelki na nowe polakierowane drzwi a4 b9
- Webasto
-
Webasto
Witam kto wie gdzie kupić wąż gumowy pozycja 6
- Webasto
-
Webasto
Dzięki ci bardzo za podpowiedz a jak bys jeszcze mogł powiedzieć po jakim numerze szukac te dwa trujniki z tymi wężami z drugiej fotki
-
Webasto
A jakies numery albo jak to znaleść?
-
Webasto
No własnie o to mi chodziło
-
Webasto
To jest przy samym webasto auto to 3.0 tdi 286 koni czy jakos tak
-
Webasto
-
Webasto
-
Webasto
- Webasto
ETCE co masz na myśli ? Masz może jakieś foto? Pozdrawiam- Webasto
No ale tam sa 4 węże cos ze schematów wynika że przychodzi jakis trujnik i coś jeszcze- Ogrzewanie postojowe
Witam wie ktoś jak podłączyć prawidłowo przewody z wody które są doprowadzone do webasta chodzi o a4 b9- Webasto
Witam wie może ktoś jaki przewód grzie podłączyć ? Chodzi o przewody wodne z webasta.pozdrawiam- Szum subbofera
Witam Od jakiegos czasu syczy subbofer! W audi a4 b8 2014 r. Czy ktoś pomoże co to może być. Pozdrawiam - Webasto