Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

-RamzeS-

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez -RamzeS-

  1. Siema. Boseron coś czuję że będzie bmw 5
  2. A nie w środę? ;-)
  3. Takie cudo stoi od trzech dni pod moim oknem
  4. A ja leżę w łóżku chory.
  5. Co sie martwisz, bedzie S-lineNie wszyscy myślą tymi kategoriami co tyOdezwał sie ten co sie modli każdego dnia żeby pod firma ktoś mu w auto wjechał... Co sie martwisz, bedzie S-lineNie wszyscy myślą tymi kategoriami co tyPoza tym życzę wszystkim żebyśmy tylko takie problemy mieli w zyciu...Nie ktoś tylko ty!!!!!Widze napięcia w K2 tech Tys widziol kiedys napięcie... .... Na baranich jajach
  6. Co sie martwisz, bedzie S-lineNie wszyscy myślą tymi kategoriami co tyOdezwał sie ten co sie modli każdego dnia żeby pod firma ktoś mu w auto wjechał... Co sie martwisz, bedzie S-lineNie wszyscy myślą tymi kategoriami co tyPoza tym życzę wszystkim żebyśmy tylko takie problemy mieli w zyciu...Nie ktoś tylko ty!!!!! Widze napięcia w K2 tech To czas zmienić okulary
  7. Co sie martwisz, bedzie S-lineNie wszyscy myślą tymi kategoriami co tyOdezwał sie ten co sie modli każdego dnia żeby pod firma ktoś mu w auto wjechał... Co sie martwisz, bedzie S-lineNie wszyscy myślą tymi kategoriami co ty Poza tym życzę wszystkim żebyśmy tylko takie problemy mieli w zyciu... Nie ktoś tylko ty!!!!!
  8. Co sie martwisz, bedzie S-lineNie wszyscy myślą tymi kategoriami co ty
  9. Nie musisz odbierać telefonu wyślę Ci kurierem
  10. napisz do Kerczi'ego Ok, tak zrobie:) Dzieki za info. Kolego wyslij mi vin na pw.
  11. Stop wariatom drogowym
  12. Fanta wtorek spot albo k2 tech. Kerczi jak fanta potrzebuje ręki też mu mogę zorganizować
  13. Znalazł swoją drugą połówkę gruszki ups przepraszam jabłka i już po chłopie. Ale spoko po ślubie szybko wróci
  14. I ten i ten ma trochę racji
  15. Michal tu nikt nie ma takich kolegów, takie rzeczy są nie zgodne z prawem
  16. Cuberku cały tydzień jestem poza firmą, dzisiaj wpadłem na 15 min

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.