Treść opublikowana przez -RamzeS-
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Taa Włochy koło Krościenka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
paujesz idealnie no i tez lubisz młodych chłopców hahahaha Boski nie mierz wszystkich swoją miarą [emoji6] miałem na myśli to ze nigdy nie brakuje drobnych na myjnie i nie trzeba się zonie tłumaczyć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja gdybym mógł drugi raz wybierać poszedł bym na księdza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poważnie sie zastanawiam, chociaż wolałbym A4. Będziesz nią we wtorek na spocie? Może uda mi się wpaść w ten wtorek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A może moje b7 jeszcze ci reszta zostanie [emoji6]
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo gdzie byłeś jak cię nie było ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dlatego polskiej ligi nie oglądam bo tam za niedługo będą kopać się po czole, tylko zagraniczne kluby potrafią stworzyć widowisko, sporadycznie nasze podwórko potrafi stworzyć widowisko. Ramzes nogi też nie rozumiem ale fajnie się przy tym drinki pije Brawo ty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeżeli twój kapitał zakładowy wynosi mniej niż 1000 000 to Zuzia nie odbierze od ciebie telefonu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo sto lat Boseron graty zakupu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lenox a co z kurą?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
idealna pogoda zeby spedzic ją przy aucie jutro sie pochwale co sobie wymodzilem No i co wymodziłeś?A tak z innej beczki Radek. Pamiętasz rozklejoną Z3 Compact Gabriela? Właśnie identycznie rozkleiła sie moja Z3. Chyba wybiorę sie na basen... Pewnie umył auto- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema w ten piękny słoneczny dzień [emoji4]- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Świeć Panie nad jego duszą- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ta ty mu zrobisz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jak mam zawiezc koszyczek do swiecenia?! Szybko [emoji6]- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gabriel czy ty zawsze musisz w święta robić z samochodem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wesołych świat [emoji6]- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trochę jestem w szoku bo telefon dostałem nowy 6 miesięcy temu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boski twój tyłek mówił co innego ale ok [emoji1]- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I na taki czekałem. Ciekawe ile bedzie kosztował A tak na marginesie czy to normalne ze w moim tel (iPhone 4s) wskaźnik pokazuje 1% baterii po podłączeniu odrazu 9% a po 15 min ładowania 87% ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poziek ma racja zbijesz majątek- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron ja juz nie mam sił do ciebie. J.błem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boski my tez się cieszymy ze cię mamy - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!