-
Klosze lamp przednich BIXENON a H7
Dobrze się czujesz? Czy po swiętach cie przyćmiło? Przecież pisałeś że oba klosze są takie same i pasują....................człowieku ogarnij się! Jak jesteś taki fachowiec to powinienieś udzielic wyczerpującej odpowiedzi co do lifta i przed lifta, a nie pisać że są takie same............... Takich fachowców jak ty to wszedzie jest pełno.
-
Klosze lamp przednich BIXENON a H7
Brawo kolego! A teraz konkurs, znajdż różnicę, bo są tacy co uważają że klosze są takie same......
-
Klosze lamp przednich BIXENON a H7
-
Klosze lamp przednich BIXENON a H7
Klosze z obu lamp zwykłych da się założyć ale klosze są różne! RÓŻNE!!! Ile jeszcze razy mam to pisać? Widzę że za wszelką cenę chcesz mieć rację, więc przyjmij do wiadomości że się mylisz i odpóść sobie, bo się kompromitujesz. Na czarnej górnej części przedlift ma napisy, polift nie ma i to już wiadome ale prócz tego jednak oba klosze się różnią między sobą. Tyle w temacie
-
Klosze lamp przednich BIXENON a H7
Zapytałem bo nie wiedzaiłem a Ty napisałeś co napisałeś i przez ciebie kupiłem złą lampę. Za drugim razem kupiłem dobrą, też zwykłą ale tym razem z dobrym kloszem. I teraz wiem jaka jest różnica. A ty jak się za takiego znawcę uważasz to powinieneś wiedzieć jakie są lampy, a nie podpowiadać żle, a na koniec głupa kleisz że nie wiesz jakie kto ma auto, żenada......... Oto cytat z poprzednich wpisów...... "(....) Powtarzam jeszcze raz - Bez problemu założysz klosz ze zwykłej lampy h7 do bixa w a4 b8 ,tak samo jest w wersji poliftowej, i nie podważaj tego co piszę ,,bo jeśli piszę to wiem co piszę.KROPKA (...)"
-
Klosze lamp przednich BIXENON a H7
To Ty mając te dziesiątki lamp to nie wiesz takich rzeczy? Jeszcze Ci udowdnię że klosze też się róznią (ten plastik przezroczysty), bo o tym była mowa na początku ale to pod koniec tygodnia, bo są ważniejsze rzeczy......
-
Klosze lamp przednich BIXENON a H7
-
Klosze lamp przednich BIXENON a H7
No nie wytrzymie, w xenonach na czarnej lakierowanej części nie ma oznaczeń, bynajmniej u mnie. Zaraz zejdę i zrobię zdjęcia.
-
Klosze lamp przednich BIXENON a H7
To może Ty masz jakieś zamienniki, nie chodzi o kształt klosza tylko o sam klosz, sorry czy Ty czytasz dokładnie co jest napisane, czy tylko to co Ci wygodne? Po swiętach zrobię zdjęcia i zakończy się ta bezsensowna dyskusja. Jaki numer, Ty masz dziesiątki lamp a ja mam tylko dwie ori i są różne ?
-
Klosze lamp przednich BIXENON a H7
Po raz kolejny wprowadzasz ludzi w błąd, klosze nie są takie same! Nie chodzi o oznaczenia numeryczne na lampie tylko o klosz, napisałem że lampy zwykłe które mają napisy w miejcu gdzie klosz jest czarny w górnej części (nie na lampie a na kloszu), trzeba czytać ze zrozumieniem! Ja mam dwie lampy zwykłe i jedna z nich ma inny klosz i nie jest taki sam jak od xenona, ktorą kupiłem dzięki Twojej podpowiedzi, z góry dzięki..............
-
Klosze lamp przednich BIXENON a H7
Uwaga! klosze od zwykłej lampy różnią się od klosza do xenona. Jak lampa zwykła ma napisy na czarnym błyszczącym plastiku to klosz się rożni od klosza od xenona.
-
Klosze lamp przednich BIXENON a H7
booolek booolek proponuję Ci abyś się nie wypowiadał jak nie wiesz na 100%. Nie są takie same!
-
Klosze lamp przednich BIXENON a H7
Witam, mam pytanie do bardziej obeznanych w temacie, czy klosze lamp przednich zwykłej i ksenona są takie same? Z tego co mi się wydaje to tak ale wole dopytać, może ktoś z Was ma jakąś wiedzę na ten temat? Z góry wielkie dzięki
-
Skręcone tylne koła?
Tak ma być, jak jest dobrze ustawiona zbierzność to tylne koła nigdy nie są idelanie prosto w odniesieniu do karoserii.
-
Schowki, szuflady pod siedzenia
OK, na priv Ci wyślę adres do wysyłki. Pozdr