-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
to sa ori audi od ktoregos rs-a. 19" srednicy na 9" szerokie ---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- obiecany wykresik Uwaga Uwaga! Po dwóch latach posiadania swojego samochodu z wielkim żalem muszę go wystawić do sprzedaży. Jako że na stałe mieszkam w Holandii a trzeba tu płacić baaardzo wysokie podatki od posiadania takiego samochodu muszę się z nim pożegnać, Samochód jest wystawiony na allegro. Oczywiście cena jest do negocjacji. Może któryś z forumowiczów akurat poszukuje konkretnego autka. Bardzo gorąco polecam bo samochód naprawdę zabany i doinwestowany. Jutro będę w Polsce więc można już będzie obejrzeć autko. http://allegro.pl/audi-a4-avant-2-0tdi-quattro-i5615960809.html
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
DPF jeszcze jest na swoim miejscu. Z tego co koleszko mowil to przestawione byly o 3 stopnie i ustawil je tak jak powinny byc. Nie wiem dokladnie jak bo nie wnikalem;] jak znajde wykres to go zapodam tutaj.
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
jeszcze nic. podjechalem tylko na hamownie zeby sprawdzic ile mocy zostalo z fabryki. pierwszy przejazd pokazal 165KM i 345Nm a po regulacji rozrzadu pokazala czarnula 180KM i 365Nm wiec tak zostawilem.
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
no wlasnie to jest dziwne ze nie kazdy egzemplarz byl akcja objety :/ w tej chwili juz wszystkie wtryski sa wymienione wiec narazie sie nie martwie.
-
Audi A4 B7 BRD Quattro By Świderbragga
Normalnie jakbym swoja sztuke widzial ;] niemalze identyczna. piekna ;] musze u siebie szyby na czarno machnac ;]
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
za sama wymiane pompki zaplacilem 750 ojro. Tez myslalem o akcji serwisowej ale niestety ten egzemplarz nie jest nia objety anie w Niemczech ani w Polsce ani nigdzie indziej. Co do rezania to juz pare planow jest. W gotowosci czeka jeszcze lotka na klape i hamulce od s4 ktore juz od kilku tygodni woze w bagazniku ale z braku czasu narazie sie nie zapowiada na ich przekladke. ---------- Post dopisany 02-12-2013 at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2013 at 23:17 ---------- No i wreszcie chwila wolnego czasu pozwolila na aplikacje czegos nowego, lepszego i wiekszego ;] P.S. SZUKAM TYCH BLASZEK DO ZACISKÓW Z SYMBOLEM S4!!! JAK KTOS MA LUB WIE KTO MA DO SPRZEDANIA TO CHETNIE ODKUPIE ;]
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
A dziekuje przyda sie po ostatniej przygodzie W samym srodku Niemiec padl pompowtrysk "3" (slowa Pana z serwisu Audi: "NAMBER TRI IS KAPUT":grin: ) P.S. Trzeba przyznac ze ladnie sie prezentuje na lawecie ;]
-
Audi A4 B7 2.0 TDI szarpie podczas przyśpieszania
Próbował ktoś robić takiego moda w BRD?
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
Dokładka tylniego zderzaka w wersji S-line wreszcie na miejscu. Oczywiście udało się znaleźć orginał
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
Przyznam ze bardzo zadowolony jestem z napedu Q ;] Fajnie bączki mozna pokrecic;] ---------- Post dopisany 01-09-2013 at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany 22-08-2013 at 06:34 ---------- Panowie czy w miejscu ktore pokazuja zdjecia nie powinien byc filtr DPF??
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
Dokladnie z okolic Bochni samochod Malowane prawe nadkole i zderzak ;] Fakt ze z tym "wszystko w orginale" troche przesadzilem najwidoczniej Za pomylke przepraszam i obiecuje poprawe
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
Kod lakieru to LZ9Y A pod maska BRD ;]
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
Nad obudowami lusterek będę myślał. Zimą do malowania pójdzie przedni zderzak wiec przy okazji pewnie będzie robiona lotka na klapę tylną i listwy na drzwi. To chyba będzie tyle zewnętrznego pakietu s-line. Chyba ze coś pominąłem to od razu mi tu pisać ;]
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
Świeze fotki ;]
-
[ALL B7] Czarne 2.0TDI Q by dejvv86 (Avant w s-line)
Bedzie montowany zestaw od s4 b7 ;] seryjny zestaw nie daje rady przy wyhamowaniu samochodu z wiekszych predkosci. Juz pare razy bym komus wmontowal sie w bagaznik ;] fotki moze jeszcze dzisiaj podrzuce ;]