-
Nie działają kierunkowskazy ani awaryjne A4 B5
sprawdzilem bezpieczniki i bezpiecznik od awaryjnych i od kierunkowsazow jest ok, natomiast nie dziala niby 11 innych. zglupialem , chyba trzeba jechac do elektryka :/
-
Nie działają kierunkowskazy ani awaryjne A4 B5
kupiłem , nie mialem czasu, caly przerywacz jakiejs tajwańskiej firmy NTY, nic nie dziala, ani kierunek ani awaryjny. moze bezpiecznik? martwi mnie tez to ze nic sie nie podwietla , na starym zepustym ten klawisz lekko sie choc podswietlal. Gdzie szukac bezpicznika? lub co to moze byc? ja kupilem , ze niby pasuje Numery OE: AUDI: 8D0 941 509D AUDI: 8D0 941 509D 01C w tym moje audi AHL a na starym moim jest napisane: 8D0 941 509 C ale chyba to nie ma znaczenia, co to moze byc, bezpiczniek? gdzie szukac? dzięki
-
Nie działają kierunkowskazy ani awaryjne A4 B5
Fazi, doczytalem ze sa 2 przekazniki w 1 przerywaczu. Czytalem twoje posty ale ty podawales link tylko 1 przekaznika, a jaki kupic drugi?
-
Nie działają kierunkowskazy ani awaryjne A4 B5
Kurde ja tylko umiem sie śrubokrętem posługiwac a nie lutownicą. A moj mechanik nie zajmuje sie elektryka. czy przerywacz od kierunkowsazów jest i do awarynych i do kierunkowsazow jednoczenie? bo nie rozumiem. czy przerywacz zawiera w sobie 2 przekazniki, 1 do keirunkowsazow a 2 do awaryjnych?
-
Nie działają kierunkowskazy ani awaryjne A4 B5
Fazi ale w innym poscie napisalem ze do awaryjnych jest osobny przekaznik. Wiec jesli kupie nie wiem czy to rozwiaze problem? czy to latwo wymienic?dzieki
-
Nie działają kierunkowskazy ani awaryjne A4 B5
Witam Dzisiaj przestały mi działać kierunkowskazy i awaryjne. Wydaje mi się że stało się to gdy podziękowałem na drodze po wciśnięciu awaryjnych.Po wciśnięciu awrayjnego przycisku jedynie przycisk się podświetla. Od paru miesięcy jeśli nie dluzej nie dziala mi też sygnalizacja światłami gdy włączam lub wylaczam centralny zamek. Nie jest to dla mnie problem, moge z tym zyc ale moze to ma jakiś zwiazek. co robić? kupić przerywacz kierunkowsazow na allegro? Jestem laikiem :) wielki dzieki za pomoc pozdrawam
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Jakos nie widze tam znaczka audi czy vw, jak w przypadku tego Mi w aso polecili ten, jako jedyny słuszny
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Santa Cruz zanim wypowiesz sie na jakiś temat, to warto by mieć choc miminalną wiedze. Taki jak mam na nakretce nie jest produkowany od paru lat.
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Nie mam możliwości technicznych, wiedzy i doświadczenia. A nie chce jechac do serwisu i kupować 2 litrow i placic za robocizne, gdy mam 1 cm ponizej minimum. Jednak znalzlem na tym forum info, uzykownik valokuvaaja napisał ze mozna mieszać, czy moze ktos to potwierdzic jeszcze dla mojego spokoju ducha ? dzieki
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Przejrzałem wszystkie wątki dokładnie i nie mogę znalezć odpowiedzi na 1 pytanie. Wiem ze mozna G002000 zastąpić G004000M2, jednak ja nie chcę zastąpić a jedynie dolać. Czy można dolać G00400M2 do G002000 ? Czy mogę tak zrobić bez obaw? W końcu jeden to syntetyczny drugi mineralny. thx
-
[ALL B5] Grubość lakieru ?
hm,, wiem ze nie ma tragedi bo nie ma szpachli. ale chodzi mi o co innego. Czy moge podejrzewac ze byl robiony, malowany 2 razy? pozdrawiam
-
[ALL B5] Grubość lakieru ?
niewielkie, ale jesli na drzwiach mam 130 a na masce 200 to mozna stwierdzic ze byl robiony?
-
[ALL B5] Grubość lakieru ?
Kali moze napisz cos wiecej
-
[ALL B5] Grubość lakieru ?
witam Kupilem sobie tester lakieru i mam pytanie odnoscie grubosci. Wszystkie 4 drzwi mają grubosc okolo 130 jak rowniez bagaznik. Natomiast maska, dach ma okolo 200, i pytanie jesli samochod nie byl bity czy grubosc powinna byc identyczna wszedzie czy nie? dzieki za odpowiedz pozdrawiam
-
[ALL B5] Czy a4 b5 bez klimy może miec filtr przeciwypyłkowy?
hm, czy ten filtr przeciwpyłkowy w samochodzie bez klimy, jest to to samo co filtr kabinowy(klimy) i jest w ogole sens w tym przypadku go wymieniac?
joho
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta