oca69

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez oca69

1. No to nieźle:kwasny:a gdzie robisz przeglądy jeśli można wiedzieć?Bo ja wtedy robiłem w Oleśnicy na Lucieniu[emoji6]

Wrocław [emoji6]

Zawartość dodana 0 minutes later

Wrocław [emoji6]

W Oleśnicy za wysokie rolki mają i później problem żeby zjechać [emoji23]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Z zawieszeniem miałem podobnie.Najpierw sprawdziłem amorki na stacji okazało się,że po 40%:kwasny:Wymiana na inny gwint (75%)i dalej lipa.Po wymianie kompletnych mocowań problem ustał.:banan:Mnie Rns-d wyniósł 170zł[emoji4]tyle,że musiałem jeszcze ogarnąć konsolę 2 din,ale udało się wyrwać w sumie za 190zł.Co do programu mam nadzieję,że autko odżyje,ale najpierw wymiana przepływki,bo moja kuleje niestety:kwasny:i muł jak ch....j!

U mnie nowy gwint pokazał 30% [emoji85][emoji23]

W tym roku byłem na przeglądzie i pokazał 55% [emoji23][emoji23][emoji23]

3. Twardogóra, Dariusz Pona więcej na pw jak chcesz

Ten gościu to jakiś żart.

Zajmował się autem mojej dziewczyny wymieniał wszystko do okola oprócz tego co trzeba. Kasowal jak Autoryzowany serwis

Pytanie który robił auto twojej dziewczyny , bo myśle że Darek nie Marek . Tam jest ich dwóch [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

4. 1.9 ale w słusznym napędzie Q [emoji1320] hak puki co zostaje bo czasem korzystam a druga sprawa to jest niestety na stałe . Śruby którymi jest przykręcony nie chciały sie poddać przy ostatniej próbie [emoji85][emoji12]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

5. Tak myślałem że widziałem Cię na rondzie w Ocy :wink: robi wrażenie na żywo :decayed:

Dzięki kolego za dobre słowo :) póki co czaje się na obniżenie zawiechy,ale waham się pomiędzy gwintem FK a zestawem amorków 1BE+sprężyny -40mm HR-a.
    Ja oczywiście gwint :decayed:
  6. Panie klubowicz ty już zmieniłeś tą furę czy nie ja swoją oddaje w poniedziałek na zrobienie przekładni i wogle kiedy coś pijemy oprócz jutra

Auto już dawno sprzedane, kasa została wyłożona ale umowa nie spisana. Dlatego szukam czegoś a jeżdżę dalej swoją ex :decayed:
    Typowy Miras

nabazgrane z Tapatalka

Ty mi tutaj nie Mirkuj :grin:
  7. Panie klubowicz ty już zmieniłeś tą furę czy nie ja swoją oddaje w poniedziałek na zrobienie przekładni i wogle kiedy coś pijemy oprócz jutra