Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lipek51a

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Lipek51a odpowiedział(a) na Lipek51a temat w 1.9TDI
    Grupy: 010,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Zrobiłem kolejny raz log az do odciecia zaplonu. Za około tydzien zamienie N75 z N18 i zaloguje znowu
  2. Lipek51a odpowiedział(a) na Lipek51a temat w 1.9TDI
    No własnie nic nie grzebałem przy turbo ani nie było wymianiane a przy robieniu logów patrzyłem i sztanga ładnie chodzi w jedną i drugą
  3. Lipek51a opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam bardzo bym prosił o ocenę logów które ostatnio zrobiłem ponieważ jakiś czas temu wymieniałam podcisnieniówki a samochód łapie brak mocy przy 3 4 tys obrotów na 4 i 5 biegu i wtedy już tak się rozpędza jakby chciał a nie mógł. Dlatego tez zrobiłem logi i fajnie byłoby gdyby ktoś ogarnięty powiedział czy wszystko jest ok czy jednak coś jest nie tak. Próba statyczna: Grupa 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupa 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupa 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupa 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Próba dynamiczna: Grupy: 000,001,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004,008,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011,008,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  4. dzisiaj podłączyłem do kompa i tam pokazuje 73,8 chyba i stoi nie swiruje a wskaźnik skacze. Na początku po wymianie termostatu tez skakało odrazu po wymianie nagrzał do 90 i spadł do 60 później trzymał 90. Wymienie ten czujnik zobaczymy jak to nie pomoze to znowu termostat:(
  5. Witam panowie u mnie ten sam problem wymieniłem termostat na nowy jakies 3 tyg temu i nie wiem czy sie zepsuł czy to czujnik. Na klimie Kanał 49 mam wskazania ok 60 stopni i tak sobie skacze w góre i w dół. Na 51 dochodzi do 90stopni i stoi jak wryte a wskaźnik na blacie jeszcze inaczej:( Jak myślicie czy to raczej czujnik czy termostat?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.