-
subwoofer pod siedzenie
Tez tak myslalem ... dzienxy za opinie
-
subwoofer pod siedzenie
Czy ma ktos z was moze cos takiego .... co o tytm sądzie? http://www.a4-klub.fg.pl/forum/posting.php?mode=newtopic&f=9&sid=01299ec15c70aedb18dbf47fd6cdc735 [ Dodano: 2006-08-09, 13:53 ] Albo cos takiego http://www.allegro.pl/item119101483_dwie_kolumny_samochodowe_boschmann_2x140w_gwar12m_.html
-
mechanizm silniczka wycieraczki tylnej od Passata B5
Witam Mam pytanko... orientuje się może ktos czy mechanizm silniczka wycieraczki tylnej od Passata B5 pasuje do A4 Avant '97rok...
-
silniczek wycieraczki tylnej w A4 AVANT 97'
no objaw jest taki ze wogle silniczek nie kręci ...jak go rozebrałem to powypadały jakies kawałki metalu ...wydaje mi sięze jest do wymiany
-
silniczek wycieraczki tylnej w A4 AVANT 97'
u mnie to własnie chyba te szczoteczki sie wytary wiec pytanie czy orientujecie sie moze ile takie mechanizmy stoją cenowo??
-
silniczek wycieraczki tylnej w A4 AVANT 97'
Mam pytanko ...orientujec ie się może ile kosztuje cały mechanizm silniczka wycieraczki tylnej w a4 AVANR 97 rok. ... u mnie pasł soilniczek i wyciweraczka nie działczy .... gdfzie ewentul;anie szukać zamiennika pzdr
-
Problem z klima
najprawdopodobniej sprężarka do wymiany ...ja zapłaciłem ok 800 PLN za wymiane spręzarki i pełny serwis klimy
-
Jak sprawdzić czy turbina działa OK
dzięki posprawdzam co i jak ... moze w koncu dojde co jest grane
-
Jak sprawdzić czy turbina działa OK
Ok tylko co to jest przepływka
-
Jak sprawdzić czy turbina działa OK
Moze to troche dziwne pytanie ale ja tam fachowcem nie jestem ...wydaje mi się jednak ze turbina mi troche szwankuje ... furka ma jakby słabsze porzyspieszenie ....\ Moze ktos powie jak sprawdzic kiedy turbina szwankuje a kiedy jest OK?? please
-
woda po przejechaniu 1000km z klimą
no dokładnie jechalem jakies 15 km w korku ... klime niedawno mialem robioną w serwisie ...ttzn wymienianą sprężarkę i klimę napełnianą .... jak już korek całkiem staną to wysiadłem se z auta ... patrze a tu cała kałuza wody leci z przodu ...az sie troche przeraziłem ale postach na forum pomyslalem ze tak powinno byc ... tylko nie sądziłem ze tej wody moze byc tak sporo
-
woda po przejechaniu 1000km z klimą
sluchajcie ... ale czy to normalne zeby tej wody byla cala kaluza ... ja dzisiaj po przejechaniu ok 200 km z klimą zauważylem ze spod autka wyleciala cała i to spora kałuża wody ... czy tak powinno byc??
-
montaz subwoofera w a4 avant tak zeby nie tracic bagażowni
No tak tylko gdzie wtedy wsadzic koło zapasowe??
-
GDZIE CZUJNIK TEMP. ZEWNETRZNEJ?
No ale chyba mozna se jakoś zamontowac taki wyswietlacz jak mają oryginalnie niektóre modele ... moze ktos juz robil cos takiego??
-
montaz subwoofera w a4 avant tak zeby nie tracic bagażowni
Dzienxy za info ... jak byscie mieli cos jeszcze to napodawajcie .... ja jak już cos wymodze to wrzuce pare fotek [ Dodano: 2006-06-13, 15:43 ] Problem tylko w tym,że w B5 - ce jest troche mało miejsca z prawej strony z uwagi na wlew paliwa ... ale pox cos tam mozna wykombinowac .... no i zawsze dobrze jest podlukac jusz jakies gotowe rozwiązania [ Dodano: 2006-06-13, 16:53 ] I jeszcze mam jedno pytanko ...moze ktos z was ma zamontowanego suba orginalnego Audi ... jak to działa czy warto cos takiego kupis i zamontowac???
paftelll
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta