Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

niko 1.9 tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez niko 1.9 tdi

  1. niko 1.9 tdi odpowiedział(a) na niko 1.9 tdi temat w Audi A4 B6
    owiewki do szyb! (te plastikowe osłonki)
  2. wstaw tutaj te zdjecia bo poczte mam zje....... nie moge właczyc!
  3. niko 1.9 tdi opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    witam! czy owiewki z audi a4 b7 podejda do b6?
  4. a wiecie moze czy takie owiewki z audi a4 b7 beda pasowac do b6?
  5. przy 20'' na glebe musze dac! ogarne jakos temat.
  6. wszystko powoli! pokaze wam kiedys jak juz bedzie ok! ---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ---------- jakie zawieszenie do mojej audicy i tych felg proponujecie?
  7. oto zdjecia felg które chce kupic! ---------- Post dopisany at 06:40 ---------- Poprzedni post napisany at 06:35 ---------- ---------- Post dopisany at 06:42 ---------- Poprzedni post napisany at 06:40 ---------- ---------- Post dopisany at 06:43 ---------- Poprzedni post napisany at 06:42 ---------- a i mam tez takie fotki! ---------- Post dopisany at 06:44 ---------- Poprzedni post napisany at 06:43 ---------- ---------- Post dopisany at 06:46 ---------- Poprzedni post napisany at 06:44 ---------- ---------- Post dopisany at 06:47 ---------- Poprzedni post napisany at 06:46 ---------- co wy na to? w kombi to jakos wyglada!
  8. ?????? ale o co chodzi? załoze na lato i tyle! miałem 19-stki 235/35/19 i zle nie było! tu mam 20 235/30/20 wg. mnie to tylko 5 mm róznicy które z opony przeniosły sie na felgi!!!!!
  9. ile kosztuja opony na te felgi?
  10. oby nie tarło! ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- tylne koła maja wiecej miejsca! bedzie widac róznice? ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ---------- to co moi drodzy!?-brac je???? ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ---------- beda pasowac? ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ---------- pasowac beda???? ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- podpowiedzcie!!!!!!!! ma ktos z was 20 na lato?
  11. na 235 przyczepnosc tez bedzie lepsza co nie?? ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- szerokosc 9??? słyszałem ze to juz duzo!!!! ---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- mi przy 8,5 nie powinno prawda???? ---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ---------- et 35 bedzie odpowiednie??? ---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- bedzie na równo z nadkolem czy w srodku??? wystawac raczej nie bedzie prawda?? ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ---------- kolega co pisał wczesniej ma 9 szerokosc??? a ile cali ma felga?? ---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- znalazłem fotki na necie!!!!! co wy na to???? ---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- ---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- i co pasowac beda????? wymiary wydaja mi sie idealne!!!!! ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ---------- bedzie na równo z nadkolem? 235/30/20 8,5 et35 ---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- wie ktos moze jaki otwór centrójacy moge znalesc przy tych felgach bo sprzedawca nie wiedział!!!!!
  12. mam jeszcze orginalne zawieszenie! ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- przy takich felgach idzie obnizyc cos jeszcze??? ---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ---------- felgi i opony sa jak nowe! warto jechac tylko musze byc pewny!!!!! a jak to bedzie wygladac z nadkolem? zostanie cos miejsca??? ---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- słyszałem ze nie ma róznicy w 19 czy 20! i tak sztywno i tak!!!!!! ---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ---------- ja na szczescie nie mieszkam w polsce takze nie obawiam sie tego!!!!!!
  13. zeby jechac po nie musze przekulac 400 km!!!!!!! ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- chiałem chociaz troche byc pewien!!!!!!
  14. witam wszystkich! prosiłbym o pomoc! jutro mam jechac kupic felgi z oponami 235/30/20 8,5 5x112 et 35 prosze podpowiedzcie mi czy beda pasowac! chciałbym je zamontowac przy moim audi a4 b6 2002 1.9 tdi w kombi! prosze podpowiedzcie mi!!!!!!!!!!! ---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- musze dac szybka odpowiedz poniewaz sa tez inni chetni!!!!!!!!!!!!!!! ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ---------- ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ---------- podpowiedzcie!
  15. ---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ---------- podobaja sie???? ---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ---------- ile bedzie mozna obnizyc na takich
  16. fajne te audi!
  17. witam wszystkich! ma ktos moze jakies fotki audi a4 b6 z felgami 20''!? chciałbym wiedziec czy da rade takie zamontowac! dzieki za odpowiedzi! ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- mam takie jedne na oku! 235/30/20 maja oponki!
  18. witam! chciałem kupic felgi i pytałem sie sprzedawcy jakie maja et! odpowiedział mi 8,5 -co to znaczy
  19. bedzie obcierac na 100% ??? nie wiem jak na przodzie te koła zadziałaja???!!! ---------- Post dopisany at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany at 17:06 ---------- jaki ma otwór centrujacy a5????
  20. witam wszystkich! mam audi a4 b6 z 2002 roku na fabrycznym zawieszeniu! mam mozliwosc kupic felgi z oponami 255/35/19 i mam pytanie czy beda mi pasowały??? sa to koła od audi a5 et 32! podpowiedzcie prosze!!!!!!!! ---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ---------- j 8,5
  21. no 1 cm to duzo chyba! ja te felgi swym kształtemjuz mam wypukłe wiec wydaje mi sie zeby wystarczyło zeby rant felgi wyrównac z karoseria ale własnie tej róznicy nie wiem! ile tych milimetrów tam brakuje przy tym et ---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- a jak to wygladało przy tym pasku? rzucało sie w oczy?
  22. za duzy??? ile by to wystawało??? ---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- macie jakies fotki jak wygladaja auta bez dystansów i z dystansami???? ---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ---------- jakby to zrobic zeby ujrzec te pare mm
  23. ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ---------- takie felgi jak na zdjeciu kupiłem! co o nich myslicie? chyba juz umiem odpisywac na wiadomosci! ---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- znajomy proponował mi 20 mm ---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ---------- a jak z kołami na przodzie i jak z kołami na tyle? takie same dystanse? chciałbym zeby to równo wygladało!
  24. witam wszystkich klubowiczów! prosze o fachowa i konkretna pomoc! mam audi a4 b6 w kombi! kupiłem felgi ''MAM GERMANY'' 8JX182H (nie wiem co znacz te oznaczenia)5x112 225/45/18 et 42 i chciałbym wysunac je troszke poza karoserie lub chociaz wyrównac ! nie wiem jakie dystanse uzyc! czy dystanse niszcza łozyska? nie wiem czemu ale nie moge odpisywac na forum wiec prosze o tresciwe odpowiedzi tak zebym wiedział co i jak! dzieki bardzo i pozdrawiam!!!!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.