Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamarogt

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamarogt

  1. Witam Próbuje podłączyć sobie światła dzienne w chalogenach i potrzebuję zlokalizowac kabel ( niebieski zdaje się )wzbudzenia ( kontrolki ładowania )alternatora wiem że jest przy liczniku ale na pewno jest gdzieś w kostkach przy nogach kierowcy albo w bezpiecznika nie chce ciagnoc z licznika bo wszystko mam już przy bezpiecznika Ktoś pomoże
  2. Witam Próbuje podłączyć sobie światła dzienne w chalogenach i potrzebuję zlokalizowac kabel ( niebieski zdaje się )wzbudzenia ( kontrolki ładowania )alternatora wiem że jest przy liczniku ale na pewno jest gdzieś w kostkach przy nogach kierowcy albo w bezpiecznika nie chce ciagnoc z licznika bo wszystko mam już przy bezpiecznika Ktoś pomoże
  3. Witam szukam jak w temacie dolnych mocowań sprężyn na amorkach z przodu ( talerzyki) posiadam prawie nowe amorki z s-line ale bez tych talerzyków Czy ktoś się orientuje gdzie można kupić to ustrojstwo ?
  4. Umnie nie ma wody jako płynu jest tylko wilgoć Próbuje suszarka i farelkami w garażu Jedną strona już jako tako Zaraz biorę się za drugą
  5. ECU zaklejone ale jednak profilaktycznie ,nie uciekło tylko było mokro pod obudowa filtra kabinowego. Wykładziny suszę suszarakani do włosów i farelkami ,ciekawe jestem tych zabiegów czy to pomoże w walce z para ???A sobota się konczy
  6. Korzystałem z uszczelki w płynie Reinzosil nie jest na occie a dzisiaj zajme się obudowa ECU nie do konca wiem jak się pozbyć wody z wykładziny z tyłu auta faktycznie jest małe jeziorko Może faktycznie usterka zanalizowana
  7. Klapka zamknięta powietrze bieze z zewnątrz przez nowy filtr węglowy Walczył em dziś cały dzień i jedyne co znalazłem to wilgotna uszczelka pod mocowaniem filtra kabinowego poszedł silikon i obadamy sprawę
  8. Szyby myje czesto A ogrzewanie jest sprawne płynu nie ubywa i nie czuć slodkisci w aucie
  9. Pojazd mam od kwietnia 2015 r Klapka obiegu pracuje sprawdzalem Odpływ skroplin drożny latem ładnie cienkie z niego wodą Dystanse pokonywanie to 30 km w jedną stronę jesienią już pojawiło się parowanie ale nie było tak uciążliwe teraz to masakra Szyby też mylem nawet jakimś płynem do mycia szyb Antypatra i też lipa
  10. Niema wody pod dywanikami i pod wykładziną praktycznie wilgoci też niema
  11. Witam Mam wielki problem z panującymi szybami Auto a4 98r 1.8t wskrucie wygląda to tak że przy działającej klimie +5 jest ok ale przy nizszej temperaturze masakra przednią szybą potrafi mieć krople filtr kabinowy wymieniony na węglowy.gumowe dywaniki .brak wyczuwalne wilgoci na podlodze kilka woreczków pochłaniających wilgoć a mimo to wielką salna nagrzewnica nie cienkie brak ubytków płynu i brak słodkiego zapachu Pomocy !!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.