-
Odpala i gasnie
Immo już wywalone
-
dawid1324 obserwuje zawartość Odpala i gasnie
-
Odpala i gasnie
Witam mam taki problem silnik 1.8 125km auto po odłączeniu akumulatora i podłączeniu odpala ale jak już zgasze to kolejny raz odpala i gaśnie dopiero jak znowu odłącze akumulator to odpala i chodzi normalnie pompka paliwa chodzi myślałem ze coś z przekaźnikiem pompy paliwa ale kupiłem nowy to wogole nie odpalał a jak założyłem używany z innego auta to dzieje się tak samo jak No moim
-
Spot Leszno
w euroline można zarobić nawet do 3 tys ale na początku jest ciężko żeby się wprawić ja tam pracuje teraz 3 miesiąc i z nadgodzinami już mam 2k i cały czas przyjmują do pracy
-
Spot Leszno
ynos jak chciałeś zapłacić za wjazd na kanał w warsztacie to możesz wjechać do mojego szefa na warsztat on ci pozwoli jak będzie wolne miejsce ale dopiero od poniedziałku bo teraz na urlop pojechał. Warsztat znajduje się w Zaborowie przy cmentarzu jak będziesz chciał to podam ci nr tel
-
Spot Leszno
ynos przejeżdżałem tam wczoraj wieczorem tez nie dasz rady wjechać bo to dla ciągników zrobili
-
Spot Leszno
witam macie może osłonę maskownicy do głośnika tył audi a4b5 sedan na sprzedaż ---------- Post dopisany 13-07-2013 at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2013 at 14:40 ---------- ynos w Bojanowie jest najazd w szkole rolniczej ---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ---------- ynos w Bojanowie jest najazd w szkole rolniczej
-
Spot Leszno
w rydzynie jest teraz fajnie
-
Spot Leszno
bezpieczniki wszystkie są ok ale wyczepiłem wtyczkę od przeplywki i mi na jakiś czas przestały obroty wariować ale jak się zatrzymałem i go od nowa odpaliłem to trochę wariowały i znowu przestały jak myślicie może to być wina tej przeplywki ?
-
Spot Leszno
a w audi bezpieczniki są tylko koło drzwi czy pod maska tez gdzieś są ??
-
Spot Leszno
jutro popatrzę na te bezpieczniki może pomoże
-
Spot Leszno
ma ktoś może przepływke do silnika 1.8 na sprawdzenie bo mi wyskakuje błąd na kompie ze wina przepływki ale cena nowej w sklepie mnie przeraziła i chciał bym sprawdzić czy to na pewno przepływka nie działa czy może coś innego jest winne.
-
Spot Leszno
będę na 100%
-
Spot Leszno
Mi pasuje mogę wpaść ale gdzie ??
-
Spot Leszno
Jawor jak bys miał to tez kupię trójkat bo nie mam jak bedzie jakis zlot znowu
-
Spot Leszno
na moje to przy Praktikerze miejsca nie będzie jak kino otwarli to w niedziele tam miejsca nie ma
dawid1324
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta