Treść opublikowana przez 213grysik
-
Problem z automatyczną regulacją lamp H7 w Audi A4 B8
Mam problem z silniczkami lamp lift h7. Chciałbym sprawdzić przewody, który pin jest odpowiedzialny za silniczki w kostce lamp? Vcds wali błędem lewego i prawego silniczka regulacji lamp.
-
Błąd 03200 i 00473 od hamulca postojowego w Audi A4 B6
Rozwiązanie uszkodzony moduł hamulca ręcznego wymieniony i działa.
-
Błąd 03200 i 00473 od hamulca postojowego w Audi A4 B6
Nic więcej nie zobaczysz zostały tylko te 2 błędy;). Na początku było ich przeszło 30. Tu jest pełny skan. Lecz aktualnie są tylko 2 błędy z screen. pelny (1).pdf
-
Błąd 03200 i 00473 od hamulca postojowego w Audi A4 B6
Cześć mam ostatnie błędy do ogarnięcia w mojej a4 nim wyjedzie na drogi. W ABS mam błąd sterownika . A w hamulcu błąd przełącznika. Wyczyściłem styki kontaktem sprawdziłem kable. Zabrać się za wymianę sterownika? A może przełącznika? Czy obu?
-
Problem z ESP w Audi A4 B8
Wymieniona pompa ABS/ESP zakodowana i śmiga;)
-
Problem z ESP w Audi A4 B8
Walczę z błędami nadal, ABS ogarnięty. Został problem z ESP. Brak komunikacji z czujnikiem podwozia i g419. Wiązka od czujnika do pompy przeglądnieta jest ciągłość. Czujnik g419 wymieniony. Coś jeszcze można sprawdzić przed wymianą pompy? pelny.pdf
-
Wypadanie zapłonu na trzecim cylindrze w A4 B8 2.0TDI CAGA
I widzisz ty byś targał beret, a to tylko ciało opcje po dzwonie zablokowało zawór. Na szczęście malutki plastik więc zawór się nie spotkał z tłokiem
-
Wypadanie zapłonu na trzecim cylindrze w A4 B8 2.0TDI CAGA
Czapeczka to ostateczność ?
-
Wypadanie zapłonu na trzecim cylindrze w A4 B8 2.0TDI CAGA
Jutro ściągam pokrywę itp. Dam znać co tam zobaczyłem.
-
Wypadanie zapłonu na trzecim cylindrze w A4 B8 2.0TDI CAGA
Wtrysk wszystkie pracują, brak kompresji na cylindrze, problem jest w tym że wydmuc**je kompresję w stronę kolektora ssącego. Nie domykają się zawór/zawory. Sprawdzone po przez pompowanie powietrza w cylinder.
-
Wypadanie zapłonu na trzecim cylindrze w A4 B8 2.0TDI CAGA
Cześć, mam caga 143km i pracuje na 3 cylindry z błędów wypadanie zapłonu cyl3. Wtrysk pracuję, przy odpalaniu wydaje się jak by kręcił bez kompresji. Stało się to przy wyjeżdżaniu z garażu, pracowała ładnie aż nagle zaczęła iść na 3 cyl. Składam a4 b8 po dzwonie, aktualnie wywalony DPF jeszcze nie wyprogramowany ale przez to nie powinni się tak dziać. Co sprawdzić? Rwanie głowicy to ostateczność
-
Sprzegło jednomas na 400nm+ 1.9 awx 228mm
Cześć mam podkręcone audi a4 b6 z awx skrzynia 5b i sprzegło niestety 228mm. Co mogę założyć by zniosło 400nm++? Jakiś jednomas z mocniejszym dociskiem ? Tarcza obita z domieszką? Proszę o polecenie czegoś;)
-
Problem z kodowaniem ABS po dołożeniu modułu manetek itp.
Spoko podejście... Robię wszystko według poradnika z tego forum i nie działa... Różne kodowania i nic...
-
Problem z kodowaniem ABS po dołożeniu modułu manetek itp.
Patrz kodowanie które nie zapisuje sie : Kodowanie które się zapisuje bez podpiętego czujnika kąta skretu:
-
Problem z kodowaniem ABS po dołożeniu modułu manetek itp.
Cześć mam problem z zakodowaniem ABS po wymianie modulu kierownicy + manetka fis i tempomatu. Stary moduł 8E0 953 549S Nowy moduł 8E0 953 549N Problem polega na tym że wpisuje login 09555. Kodowanie 04255 I nie zapisuje się kodowanie są same 00000 Już po różnych próbach zauważyłem że ABS koduje się tylko bez wpiętego czujnika kąta skrętu. Czy może to być wina uszkodzonego czujnika skrętu? Lub do modułu z N na końcu ma być inny czujnik kąta skrętu? Co najlepsze po założeniu starego zestawu z modułem S też nie mogę zakodować...
-
Proszę o analizę logów AFN Slabo przyspiesza
Rozumie że przepływke zostawić w spokoju? Tylko egr i kąt
-
Proszę o analizę logów AFN Slabo przyspiesza
Może zostać zaslepiony egr?
-
Proszę o analizę logów AFN Slabo przyspiesza
Cześć oto logi: Basic settings: Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_WQKMy.html Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_H7Mum.html jak coś źle zrobiłem proszę info :)
-
Proszę o analizę logów AFN Slabo przyspiesza
Okej jutro będą;) dzięki
-
Proszę o analizę logów AFN Slabo przyspiesza
Jest tam 003. Przeplywka byla myta, dolot szczelny, chyba musze kupic inną. 003 ; http://vaglogi.pl/log-003_3113D6a.html Cos jeszcze tam widać?
-
Proszę o analizę logów AFN Slabo przyspiesza
Witam prosił bym o analizę logów, auto slabo przyspiesza. Jest to a4 b5 Avant z silnikiem 1.9tdi 110km afn. O to logi; http://vaglogi.pl/log-008_003_c8K425a.html http://vaglogi.pl/log-010_003_zwU3mWx.html http://vaglogi.pl/log-011_003_872r94.html http://vaglogi.pl/log-000_mILwdm.html http://vaglogi.pl/log-001_003_365Rh4.html http://vaglogi.pl/log-003_3113D6a.html http://vaglogi.pl/log-004_003_mZ1V0BL.html http://vaglogi.pl/log-008_003_e2UAwx.html Z góry dziękuję;)