Treść opublikowana przez edekzkk
-
Zapalniczka obracana się nie podnosi
Hej, W mojej bryczce wspomniana zapalniczka odkąd kupiłem auto nie podnosi się. Jest w pełni sprawna elektrycznie, świeci, daje prąd, tylko trzeba nią operować ręcznie. Zastanawiam się, czy da radę przełożyć mechanizm / sprężynę czy co tam w środku siedzi, reszty nie ruszając. Ktoś, coś? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
-
[Małopolska] Widziany, widziana
D4NTE na alejach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ja już się piszę - moja młoda robi taką masakrę na kanapie z tyłu, że za głowę się ludzie łapią
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Boseron na Zawiłej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O co biega w sms-akcji? Dziś spotkanie bez zmian?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty nie miałeś na 9 do pracy, czy coś mi się pokićkało? Dzięki za spota wczoraj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dla mnie spoko. Będę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też mógłbym wpaść, tylko dajcie namiary gdzie i o której Może Solvay
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za info No i kicha
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry Wziąłem się dziś za rezanie boczków z roletami i po zamontowaniu okazało się, że są z sedana (z jednej strony sięgają krawędzi drzwi, z drugiej brakuje dobrych 2-3cm) Zanim zabiorę się za sprzedawcę, który wciskał, że to do kombi, może ktoś ma odwrotną sytuację i się zamieni? Mam boczki z sedana, czarne (zdaje się, że to soul), elektryka, stan bdb, szukam takich samych ale do avanta...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota Panowie
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Czarny sedan B6 KR 666.. na ul. Borkowskiej
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Może kogoś zainteresuje. Bełtowski w Krakowie po zapytaniu o licznik do mojej bryczki (na podstawie VINu), wysłał mi 8E0 920 933 S (w cenie 3760 ). Kupić u nich oczywiście nie kupię, ale do tabeli można by dorzucić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ramki założone
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pytanie do Was o Daniela i chipy. Od Pablo słyszałem, że już zrobił kilka bryczek i ludzie zadowoleni. Warto jechać? Ciekaw jestem co tam w ogóle słychać w moim TDI i co można by jeszcze nim zrobić (głównie w temacie turbo dziury).
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota
-
Montaż boczków z roletami A4 B6 B7
Pytanie z innej beczki W wątku podane są 2 zestawy części z ASO, które się nie pokrywają (zgadza się tylko numer dla wkrętów). Pod różnymi oznaczeniami to samo, czy są jakieś różnice? (podkładka) "8E0 861 359 - 2zł (x4)" "8E0 086 359 - 2.35PLN" (haczyk) "8E0 861 337 - 12zł (x4)" "8E0 086 243 - 1.70" Kupiłem boczki i powoli przymierzam się do montażu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [ALL] Nowy warsztat Janusza i Wojtka
Ja również polecam (byłem u p. Wojtka). Szybko i fachowo.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziękuję- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, do kogo można by się zwrócić o sprawdzenie numeru części? Potrzebuję nr. intercoolera lewego (i chętnie jakiś rysunek albo zdjęcie). Niestety mam do wymiany- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niestety nie wiem czy uda mi się dziś pojawić - żona ma urodziny Bryczka właśnie u Wojtka, będzie nowy rozrząd- Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Panowie, może któryś z Was będzie w stanie mi pomóc. W niedawno zakupionym A4 B6 "odkryłem" niewłaściwe wskazywanie prędkości. Po sprawdzeniu vagiem okazało się, że mam licznik 8E0 920 950 J czyli czerwony angielski (z podmienioną tarczą). Chce zrobić z tym porządek i zmienić na europę (może od razu kolor). Jakiego licznika szukać? Auto mam z października 2003, modelowo 2004 (wg. jakiegoś vin checkera na www), 2.5TDI. Wg. tabelki modelowo powinien być "8E0 920 930 R lub 8E0 920 930 T", ale skoro działał J z anglika to może jakieś inne też by działały poprawnie? Z góry dzięki za pomoc.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pytam o to jak wyglądał "zabieg" - nigdy nie widziałem akcji ultradźwiękami ani niczego ambitniejszego niż ozonowanie. Kolega pytał o czyszczenie/płukanie układu - jak dzwoniłem to mi powiedzieli, że tego nie robią - może to ja nieprecyzyjnie się pytałem A może trzeba się na kogoś powołać? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!