Treść opublikowana przez kubaa_17
-
Demontaż klamki Audi A4 B8 PRZÓD
Witam. Nie wiem jak się zabrać za demontaż klamki, mam do wymiany czujnik klamki drzwi ( część numer 3 w załączniku) , czy trzeba rozbierać boczek czy wystarczy odkręcić śrubę we wnęce drzwi zaraz na przeciwko klamki? Dzięki
-
Wymiana zwykłych żarówek DRL na Led + projekt kierunek LED cały pasek
Takie pytanko mam gdzie zamawiałeś te żarówki Osram Hyper Cool Blue z barwą 6000k? Wszędzie widzę tylko z barwą 5000k ;/
-
Wymiana czujnika turbiny N75 1.9 130km
Witam. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć w jaki sposób i gdzie się znajduje ten czujnik doładowania turbo n75, Audi a4 1.9 130km z góry dzięki za pomoc
-
Wymiana czujnika turbiny N75 1.9 130km
Witam. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć w jaki sposób i gdzie się znajduje ten czujnik doładowania turbo n75, Audi a4 1.9 130km z góry dzięki za pomoc
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czyli już nie mogę dzisiaj przyjechać normalnie za wjazd zapłacić bo się nie zapisałem? No szkoda myślałem że wpadnę na chwilę fury pooglądać a dużo ludzi się dzisiaj zapowiada?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Koledzy powiedzcie mi dzisiaj ten zlot w Nowym Sączu to jest wstęp wolny można wpaść czy trzeba było się zapisać? i jaki adres i która godzina?
-
Swiatła do jazdy dziennej VCDS
Witam. W jaki sposób można aktywować światła do jazdy dziennej Mam A4 2001r. Lampy Xenon, Interesuje mnie albo w halogenach albo tryb skandynawski, widziałem na drogach takie Albo jeżeli nie da się programowo to to gdzie najlepiej moduł dziennych założyć jeżeli chciałbym to mechanicznie zrobic? automatyczne swiatla dzienne drl h11 audi b6 .AVI - YouTube
-
Demontaż Panelu/ rączki z Przyciskami
Witam. Jak zdemontować rączke/ Panel z przyciskami, mam bardzo podrapany chciałbym go zregenerować Dzięki
-
Bulgotanie w zbiorniczku płynu wspomagania
Też mam taką sytuację męczę się już miesiąc z tym!! też było bulgotanie ustało po wymianie zbiorniczka!! ale dalej kręci się jak wozem drabiniastym!! magiel wysłałem jeszcze raz na sprawdzenie po regeneracji i okazało się że dobrze wszystko pompa nowa i nie działa nic.... Od czego zacząć sprawdzanie??