-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam nie wiecie gdzie w krakowie można oddać turbinę do regeneracji i co ewentualnie sądzicie o gładysku, z góry dzięki za podpowiedz pozdrawiam Ps. tylko żeby mnie cena z butów nie wyrwała
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Żarne stuku puku chyba turbina padła kupę białego dymu i brak mocy i stanęło i passat wygrał do wiślickiej
-
[Małopolska] Widziany, widziana
5 min temu pod żłobkiem "bajkowy domek" na II półku B7 KR 926..
-
[Małopolska] Widziany, widziana
o ile mnie wzrok nie mylił pablo o 6 rano na pasie zostawiał furmanke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja w orange abonamęt za 100 zł mam 5 numerów za Free w orange 400 SMS do wszystkich sieci +50 min do orange +100 min Extra do wszystkich sieci + 100 zł abonamentu do wykorzystania i to wszystko za 100 zł w play nie wykorzystane minuty lub abonamęt nie przechodzi na next week a w orange do 3 miechuw przechodzi wasze zdrowie Ps kolega ze srebrnej B7 nie pamiętam niku który przegonił mnie po spocie ma Quatro czy lepsze gumy na przodzie bo grzebałem na 4 biegu pod górkę koło plazy a kolega pojechał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pablo ty masz coś z tych klientów co idą do play że tak trzymasz się tego play ?? moja żona ma w play tel od 2 lat ale czeka tylko do wygaśniecia umowy i wraca do orange roaming w play poza abonamętem w orange w abonamęcie sms specjalne tzn do radia itp w play poza abonamętem w orange w abonamęcie wap w play poza abonamętem w orange w abonamęcie itp
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam ja się postaram wpaść o 19
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam wszystkich potrzebuje porady muszę zmienić tarcze i klocki na przodzie i nie mogę się zdecydować na jakie "Bosch" "Brembo" "TRW" "ATE" a nawet zastanawiałem się nad Mikoda nacinane i nawiercane. czy ktoś mógł polecić jakiś zestaw tarcze + klocki w rozsądnych pieniądzach sorki że pisze tu ale nie mogę się zdecydować za dużo opinii na forum i za duży wybór pozdrawiam
-
[Małopolska] Widziany, widziana
ja mieszkam a jak kumpel ma na imię? Piotrek?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć panowie nie wie ktoś gdzie w Krakowie można kupić w dobrym stanie używany przedni błotnik do A4 B6 bo na allegro nie ma nic godnego uwagi z góry dzięki za podpowiedz pozdrawiam
-
[Małopolska] Widziany, widziana
kolega z granatowej B5 avant Powstania Warszawskiego około 17:50 I o ile się nie mylę to Cuber swoim cabrio pod Plaza około 18:20
-
[Małopolska] Widziany, widziana
zgadza się zbierałem się w trasę PL-I
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam ja zakładałem tempomat miesiąc temu i musiałem wymienić moduł pod kierownicą bo miałem 8E0 953 549 F. F i S nie obsługuje tempomatu Wymieniłem moduł na 8E0 953 549 Q z B7 i zakodowałem i wszystko hula http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
ja jak zakładałem tempomat też nie mogłem skalibrować G85 po przestawieniu o 1 ząbek wszystko było oki i dało się skalibrować
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Witam z informacji które ja posiadam powinna podejść, końcówka kodu nie robi chyba różnicy ale poczekaj na pewniejsze potwierdzenie
kompus_2005
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta