Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kompus_2005

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam nie wiecie gdzie w krakowie można oddać turbinę do regeneracji i co ewentualnie sądzicie o gładysku, z góry dzięki za podpowiedz pozdrawiam Ps. tylko żeby mnie cena z butów nie wyrwała
  2. Żarne stuku puku chyba turbina padła kupę białego dymu i brak mocy i stanęło i passat wygrał do wiślickiej
  3. 5 min temu pod żłobkiem "bajkowy domek" na II półku B7 KR 926..
  4. o ile mnie wzrok nie mylił pablo o 6 rano na pasie zostawiał furmanke
  5. ja w orange abonamęt za 100 zł mam 5 numerów za Free w orange 400 SMS do wszystkich sieci +50 min do orange +100 min Extra do wszystkich sieci + 100 zł abonamentu do wykorzystania i to wszystko za 100 zł w play nie wykorzystane minuty lub abonamęt nie przechodzi na next week a w orange do 3 miechuw przechodzi wasze zdrowie Ps kolega ze srebrnej B7 nie pamiętam niku który przegonił mnie po spocie ma Quatro czy lepsze gumy na przodzie bo grzebałem na 4 biegu pod górkę koło plazy a kolega pojechał
  6. pablo ty masz coś z tych klientów co idą do play że tak trzymasz się tego play ?? moja żona ma w play tel od 2 lat ale czeka tylko do wygaśniecia umowy i wraca do orange roaming w play poza abonamętem w orange w abonamęcie sms specjalne tzn do radia itp w play poza abonamętem w orange w abonamęcie wap w play poza abonamętem w orange w abonamęcie itp
  7. witam ja się postaram wpaść o 19
  8. Witam wszystkich potrzebuje porady muszę zmienić tarcze i klocki na przodzie i nie mogę się zdecydować na jakie "Bosch" "Brembo" "TRW" "ATE" a nawet zastanawiałem się nad Mikoda nacinane i nawiercane. czy ktoś mógł polecić jakiś zestaw tarcze + klocki w rozsądnych pieniądzach sorki że pisze tu ale nie mogę się zdecydować za dużo opinii na forum i za duży wybór pozdrawiam
  9. ja mieszkam a jak kumpel ma na imię? Piotrek?
  10. Cześć panowie nie wie ktoś gdzie w Krakowie można kupić w dobrym stanie używany przedni błotnik do A4 B6 bo na allegro nie ma nic godnego uwagi z góry dzięki za podpowiedz pozdrawiam
  11. kolega z granatowej B5 avant Powstania Warszawskiego około 17:50 I o ile się nie mylę to Cuber swoim cabrio pod Plaza około 18:20
  12. zgadza się zbierałem się w trasę PL-I
  13. Witam ja zakładałem tempomat miesiąc temu i musiałem wymienić moduł pod kierownicą bo miałem 8E0 953 549 F. F i S nie obsługuje tempomatu Wymieniłem moduł na 8E0 953 549 Q z B7 i zakodowałem i wszystko hula http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_modulu_kierownicy_pod_tempomat_kierownice_multifunkcyjna-t23501.0.html
  14. ja jak zakładałem tempomat też nie mogłem skalibrować G85 po przestawieniu o 1 ząbek wszystko było oki i dało się skalibrować
  15. Witam z informacji które ja posiadam powinna podejść, końcówka kodu nie robi chyba różnicy ale poczekaj na pewniejsze potwierdzenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.