Treść opublikowana przez audib8
-
siłownik klapy bagażnika
czy jest ktoś w stanie mi potwierdzić czy siłownik z avanta jest taki sam jak w sedanie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
samochodowego Ale po co mowisz ze dzowniles i ze zrobi jak ku.wa nie dzowniles bo to moj numer i nie rozmaiwales ze mna. Jak mamy Ci pomoc jak na dzien dobry robisz nas w uja sory, faktycznie pomyłka, w moim wątku ktoś podał mi jeszcze jeden namiar i stąd pomyłka w sumie i tak nic byśmy nie załatwili skoro telefon masz rozładowany
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
samochodowego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sugerujesz, ze kolge caly czas czeka po cichu, az ktos z forum sie zglosi do pomocy? kolega do wszystkich dzwonił a cały czas po cichu czeka aż ktoś poda namiar na sprawdzonego elektryka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zrobić zrobi, ale trzeba się dogadać ale mimo wszystko dzięki gość z wieliczki dał mi jeszcze jakiś namiar może coś się uda załatwić
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No! ten ostatni przynajmniej powiedział, że to zrobi, ale musi się zastanowić, zobaczyć, pomyśleć... masakra może faktycznie zadzwonię jeszcze raz incognito
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co tu do tłumaczenia - kalibracja kierownicy po zmianie na multifunkcję i wykasowanie błędów po stłuczce pewnie im się nie chce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za namiar, niestety on nie ogarnie tematu, jutro ma mi podrzucić tel. do kumpla który moze da rade szukam dalej Jaglarz Wieliczka +48 601 455 045 Powiedz ze jestes od KarolaKolodzieja Wysłane z mojego urQuattro Sypiesz kontaktami z rekawa on też mi tego nie zrobi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki za namiar, niestety on nie ogarnie tematu, jutro ma mi podrzucić tel. do kumpla który moze da rade szukam dalej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
problem w tym, że nie mam vag'a w navipolu powiedzieli 300zł, ma ktoś jeszcze jakiś inny namiar? ---------- Post dopisany at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany at 11:34 ---------- mogą być nawet 2 kubełki, tylko nie mam sprzętu to raz a dwa, że trzeba będzie jeszcze na miejscu przełożyć taśmę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
możecie polecić mi w miarę tanie ale solidne miejsce, gdzie wykasują mi błędy i skalibrują kierownicę po przekładce na multifunkcje?
-
Wygłuszenie nadkoli
podczas jazdy przeszkadza mi szum opon, szczególnie siedząc z tyłu słychać to wyraźnie,
-
Wygłuszenie nadkoli
Czy ktoś z was robił? Jakieś spostrzeżenia czy warto? W planach jest zakup mat bitumicznych i podklejenie ich pod nadkolami.
-
Rączka przy podsufitce w Audi nie chce się zamykać
jestem w ostatnim momencie kiedy trzeba docisnąć tą tulejkę i nijak nie wiem jak to zrobić jak mi się uda to podzielę się sposobem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
już finiszuje kilka pierdół zostało i kosmetyka, a i jeszcze wtyka pod komputer żeby błędy pokasować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
historii nie znam niestety...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w ikei dawali za pół ceny to trzeba było brać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam ja wciąż składam moją audi ale jak skończę to wpadnę do Was pozdrawiam
-
Rączka przy podsufitce w Audi nie chce się zamykać
Jak w temacie - po wymianie podsufitki wyskoczyly tulejki ze sprężynkami i nie mam pojęcia jak je włożyć żeby wskoczyły. Ma ktoś jakiś patent?
-
Problem z otwieraniem drzwi
nie otwierają się od wewnątrz? opis świetny ma wrclaguna
-
vin na podszybiu w b8
ja kupowałam zamiennik i też było zostawione okienko, ale bez problemu mechanik mi to zamalował
-
lusterko wewnętrzne
miałam wybitą szybę - wkleili nową i jest problem : mam lusterko wewnętrzne bez czujników tylko przyklejane do szyby - szyba miała już przyklejony uchwyt do którego mam wkręcić lusterko problem w tym, że za nic nie mogę odkręcić tego starego uchwytu miał ktoś podobny przypadek? próbowałam nawiercić uchwyt(stary był metalowy, nowy na szybie jest plastikowy) i przekręcać śrubokrętem ale ledwo tylko drgnął i koniec
-
zle ustawiona klapa bagaznika
nie wiem jakie masz nadwozie w sedanie są sprężyny po obu stronach pod tapicerką i naciągasz ją tak jak Ci pasuje
-
[ALL B8] .....Audi A4 B8 2.0 TDI 143KM 2010r.....
śliczna, a lampy zawsze można zmienić :
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
ten samochód to mój typ na całym forum bez obrazy dla innych gdzie kupowałeś felgi do a4?