Treść opublikowana przez audib8
-
Rączka przy podsufitce w Audi nie chce się zamykać
Tak dla potomnych - po wielu wielu próbach udało mi się prawidłowo zamontować sprężynki, ale właśnie od kondycji tego bączka zależy czy klamka się szybko dociągnie czy powoli, więc jeśli coś nie działa prawidłowo - trzeba nową kupić.
-
B8 TrOOOOp
sory, nie mam dostepu do działu sprzedam, a myślalem, że ktoś tutaj się zainteresuje
-
B8 TrOOOOp
sprzedam kilka rzeczy audi a4 b8 może komuś się przyda przełącznik otwierania klapy bagażnika audi a4 b8 / a5 przełącznik otwierania szyb audi a4 b8 / a5 / q5 nr katalogowy 8k0 959 851 / 8k0959851 klamka wewnętrzna drzwi lewy przód z przyciskiem zamykania audi a4 b8 wiązka kabli drzwi lewy przód audi a4 b8 wiązka kabli prowadzi do:- przełącznik lusterek-przełącznik szyb-otwieranie tylnej klapy- zamykanie drzwi przy klamce- głośnik-lampka alarmu pochodzi od audi a4 8k0 sedan lusterko lewy przód audi a4 b8 stan dobry, jak na zdjęciu, pęknięta obudowa, wnętrze całe dobre obudowa uchwytu drzwi - lewy przód nr katalogowy 8k1867171d przełącznik lusterek - bez funkcji składania zawias drzwi góra / dół prowadnica klamki lewy przód nr katalogowy 8t1837885b rygiel drzwi wkład klapki wlewu paliwa nr katalogowy 8k0809999a korek wlewu paliwa - diesel a4 8k0 trójkąt obudowa lusterka a4 8k0 - dostępna strona prawa i lewa nr katalogowy 8t0823029d
-
Łożysko huczy wymiana na jakie ?
nie każdy chce zaprasować, a Ci co mają możliwość twierdzą że to nie zawsze się udaje :/
-
Łożysko huczy wymiana na jakie ?
Stać mnie na nowe, ale są różne opinie, że nie są trwałe stąd pytanie o ew. oryginalne używki. Dzięki pozostałym za pomoc ---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ---------- a powiedzcie jeszcze czy kupować od razu z piastą czy lepiej zaprasować?
-
Łożysko huczy wymiana na jakie ?
Podczas jazdy z prawego przodu dochodzą dźwięki charakterystyczne dla łożyska, prawdopodobnie muszę je wymienić. Podpowie ktoś czy można kupić samo łożysko czy razem z piastą i jakiej firmy polecacie, a może używki na allegro?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
polecicie gdzie ustawić zbieżność i geometrię kół w KRK?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czesc, zapodział mi się numer do navipolu na zakopiance - podrzuci ktoś?- Liberty Direct - bardzo proszę o opinię
Mieliście jakąś styczność z tą firmą? Internet usiany jest negatywami, reklamami i pozytywnymi opiniami na ten temat. Jako jedynie liczą wiek kalendarzowo a nie rzeczywiście i nie dają mi zwyżki za wiek a zniżki z oc przepisują na ac. Oferta jest kusząca i nieporównywalna z innymi dlatego poważnie się nad nimi zastanawiam. Chociaż rok przeboleć u nich, a później już nie będzie problemu z wiekiem, więc mogę zmienić. Proszę o opinie- naklejki na klapie bagażnika
przyklejone tak dla potomnych - kupiłam taśmę boll 6 mm cała taka duża rolka za 7zł w motoryzacyjnym. Mimo moich obaw chwyciła mocno i już właściwie po dotknięciu do blachy nie dało się przesunąć, odkleić (trzeba się pilnować). Dużo tylko zabawy, żeby dobrze obkleić cztery kółka bo taśmy się nie da naciągnąć i trzeba po małym kawałeczku docinać, ale efekt końcowy zaskakuje- Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
kilka postów nizej jest temat wystarczyło poszukac ===> http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/montaz-manetki-fis-komputer-pokladowy-256373/#post3219113 ok, sory, gapa ze mnie, dzieki- Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
źle wyjaśnione mam taśmę razem z obudową i manetką od tempomatu jak na zdjęciu, potrzebuję przełożyć manetki od wycieraczek i świateł- Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
podpowiecie jak wymienić manetki od wycieraczek i świateł?- naklejki na klapie bagażnika
to jeszcze pytanie czym odtłuścić? wystarczy jakiś detergent+ciepła woda czy lepiej kupic benzynę ekstrakcyjną ?- siłownik klapy bagażnika
ok, dzięki za info- MMI - jaki typ?
Jesteś w stanie wrzucić zdjęcie, ew. aukcje co jest do wymiany? I czy panel też będzie do wymiany? Nie mam pokrętła przy lewarku ---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- totalnie nie łapię jak wygląda mmi 2g low a jak high i jakie sa wizualne różnice- Wygłuszenie nadkoli
spróbuje tą masą, jedni lubią modyfikować i wrzucać bajery a ja wolę udoskonalać w sensie technicznym- MMI - jaki typ?
powracam do tematu - jeśli to jest mmi 2g low to jaki orientacyjnie bedzie koszt przejścia do mmi 2g high ? potrzebne są jakieś cześci czy tylko oprogramowanie i czy będzie już wtedy nawigacja?- lusterko wewnętrzne
od kilku dni próbuję i nic może spróbować czymś natłuścić? ale to i tak nie wejdzie w szpary... dziwi mnie też, że oryginalnie ten wkład jest z metalu, a na szybie, wprawdzie zamienniku mam plastik- siłownik klapy bagażnika
tak, wiem ale wizualnie, przynajmniej na zdjęciach wyglądają podobnie, nie wiem jak jest z długością- naklejki na klapie bagażnika
a boll'a może być?- naklejki na klapie bagażnika
To jaką kupić, żeby się trzymało/?- naklejki na klapie bagażnika
Czym przykleić emblematy (logo i oznaczenia modelu) na klapie bagażnika? poradzono mi taśmą dwustronną ale boję się, że byle dzieciak podejdzie i odklei albo zejdzie z myciem- siłownik klapy bagażnika
ok, dzięki, nadzieja umiera ostatnia - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!