-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Jestem jak najbardziej za tylko prosimy o więcej chętnych zarazie jest nas dwóch [emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Witam dołączam się do Kolegi i jestem również zainteresowany spotem pozdrawiam[emoji846] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Również pisałbym się na spota Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ja również jestem za spotami tylko musi być nas więcej pozdr Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Cześć troszkę tu drętwo z tymi spotami pasowało by coś w końcu konkretnego ogarnąć
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Jest nas już dwóch ☺ trzeba reaktywować resztę ☺ Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Jestem chętny również na spoty Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Powiedzmy przyszły wtorek 20.00 pod galerią pare dni niech każdy się zastanowi czy Mu pasauje po tym spocie może się coś w temacie bardziej ruszy co Wy Panowie na to[emoji6] ???
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Panowie co z tym spotem? Może przyszły tydzień?[emoji4]
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ja jestem chętny na spocik jak najbardziej czekamy na reszte[emoji4]
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ok są dwie osoby[emoji4] Czekamy w takim razie na reszte Chłopakòw[emoji4] Koledzy kto chętny na Spota w tym tygodniu[emoji6] ??? Koledzy kto chętny na spota w tym tygodniu[emoji4] ???
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Witajcie Koledzy melduję się po dłuższej nieobecności[emoji4]zrobiło się ciepło więc chciałbym wyjść wkońcu z ruszeniem tematu i zorganizowaniem Spota w Chrzanowie kto z byłby chętny [emoji4] ?? Przyszły tydzień np. Wtorek lub czwartek wieczorem[emoji6] ???
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ja dzisiaj jednak odpadam poczekajmy do lepszej pogody
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Jak dla mnie może być pod orłem o 20 I co z tym spotem??? Chłopaki dogadajcie się bo nie wiem co ze spotem[emoji4]
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Dla mnie obojętne 18, 20 gdzie pod galerią???