-
Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
Ja tam leje co ukradne i simigam swoją niunią 5lat
-
Kopci na biało i ubywa płynu
KOLEDZY POMOCY BO NIE WIEM CO MOŻE BYĆ TEGO PRZYCZYNĄ Audi A4 2.0 TDI B7 BRD - YouTube
-
Ubywa płynu chłodniczego delikatnie po za minimum, kopci na biało na zimnym silniku.
Myśle że tak tylo kturędy jutro sprawdze szczelność układu chłodzenia
-
Ubywa płynu chłodniczego delikatnie po za minimum, kopci na biało na zimnym silniku.
mało prawdopodobne. Masz twarde węże z wody? Gorzej odpala jak postoi? nie pali mi normalnie bez problemów a weże są miękkie .znajomy mi muwił że może byc ta chłodniczka albo zasyfiony egr to sprawdź tą chłodnicę. ok! Dzięki jutro sprawdze. Dodam że te kopcenie jest po odpaleniu i po przejechaniu 100m -200m znika. I tak prawie prz każdym starcie.
-
Ubywa płynu chłodniczego delikatnie po za minimum, kopci na biało na zimnym silniku.
mało prawdopodobne. Masz twarde węże z wody? Gorzej odpala jak postoi? nie pali mi normalnie bez problemów a weże są miękkie .znajomy mi muwił że może byc ta chłodniczka albo zasyfiony egr
-
Ubywa płynu chłodniczego delikatnie po za minimum, kopci na biało na zimnym silniku.
a moze to być chłodnica spalin?
-
Ubywa płynu chłodniczego delikatnie po za minimum, kopci na biało na zimnym silniku.
A jak to sprawdzić uszczelka czy głowica
-
Ubywa płynu chłodniczego delikatnie po za minimum, kopci na biało na zimnym silniku.
HELP....... a z moja niunia mam taki problem ubywa mi chłodziwa i kopci na biało po wywaleniu dpfu a obiawy są takie Audi A4 2.0 TDI B7 BRD - YouTube POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!