Treść opublikowana przez Michu B5
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Przeciez zartuje ;-)
-
Spoty Słupecko - Konińskie
co to wg haha
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja już prawie miesiąc
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Arek szuka następnego projektu na spoty nie ma czasu
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Nie wierze AREK
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Czarny czemu nie ;-)
-
Spoty Słupecko - Konińskie
SPRZEDAM TYŁ LAMPY !!
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ja zostawiłem ciutke do góry daj
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Zostaw dokładke
-
Spoty Słupecko - Konińskie
- Spoty Słupecko - Konińskie
ja w 4 godz kreciłem całosc lewy przód najwiecej zszedł bo nie na reke krecenie ;/ Szacun- Spoty Słupecko - Konińskie
Mowisz bycze jaja zakładasz do avanta gleba i te sprawy- Spoty Słupecko - Konińskie
TAK- Spoty Słupecko - Konińskie
Dzięki za spot Ci co nie byli niech żałują A teraz oczko spotu- Spoty Słupecko - Konińskie
na parkingu gdzieś- Spoty Słupecko - Konińskie
to sie przejedzie gdzie indziej tak ci z koła ustalili ;p- Spoty Słupecko - Konińskie
tak tak parking ferio my bedziemy około 17 lub predzej bo od sie zbieramy koło 16 a ekipa z koła ma byc tez tak po 16- Spoty Słupecko - Konińskie
to do dzis sie widzimy parking ferio- Spoty Słupecko - Konińskie
od nas około 10 aut wyruszy na ferio- Spoty Słupecko - Konińskie
ok ok- Spoty Słupecko - Konińskie
No to 100 i sie polepszy Prezes- Spoty Słupecko - Konińskie
Dzwoń on musi być ode mnie z okolicy gdzies z 4/5 aut wpadnie wiec coś bedzie- Spoty Słupecko - Konińskie
Narazie 4 A GHOST ??- Spoty Słupecko - Konińskie
Ekipa z koła wpada godz 16 ferio kto bedzie od nas ;> ja sie pisze darek rafał arek dawid arek sylwek bartosz ???- Spoty Słupecko - Konińskie
https://m.facebook.com/events/1505916413011229?ref=m_notif¬if_t=group_activity - Spoty Słupecko - Konińskie