Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarecki103

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A gdzie lub kto ogarnał Ci ten temat? Bo też muszę to zrobić a nie mam za bardzo czasu. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  2. [emoji23] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  3. [emoji23] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  4. Podsumowując do nakładania cleanera polecacie rotację P7? Nie narobię tym szkody jeśli chodzi o cleaner prawda? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  5. 500 zl chyba że warto dołożyć 200 to też dramatu nie będzie. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  6. A jaka maszyna wg Ciebie do HDC? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  7. Nie ma jakiegoś specjalnego pada do tego? Rozumiem że chodzi o to, iż za pomocą maszyny usunąłbym cały nałożony wosk? Czy jak? A do samego cleanera to co będzie lepsze w takim razie? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  8. Tak wiem, ale chodziło mi o jego wypolerowanie. Do tej pory machałem ręcznie mikrofibrą ale chciałbym sobie to ułatwić. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  9. Czy do wypracowania cleanera lub wosku lepsza będzie polerka rotacyjna czy DA? I jakie pady do niej do tych czynności? Mam już trochę dosyć robienia tego ręcznie i chciałbym trochę usprawnić sobie pracę. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  10. jarecki103 odpowiedział(a) na jarecki103 temat w Audi A4 B7
    Zwykły, nie sline kolor to szary chyba Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  11. jarecki103 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Cześć, słuchajcie czy ktoś może mi powiedzieć jaki nr ma atrapa chłodnicy (grill) w etce znalazłem kilka różnych numerów i nie wiem czego szukać. dostałem strzała i mam połamany grill i chciałbym go wymienić. Ewentualnie gdzie na atrapie jest numer i czy da się go odczytać bez ściągania błotnika? PS. szukać używki czy zamiennika? Słyszałem złe opinie o zamiennikach i ewentualnie ile może kosztować taki grill nowy. Czy jest szansa że poza tą atrapą są jeszcze jakieś części do wymiany? Strzał nie był mocny. Bo widziałem na allegro że są tam też osobno jakieś wsporniki tablicy rejestracyjnej. Będę wdzięczny za pomoc.
  12. Mi się wydawało że wkład jest ok. Póki co po całym zabiegu zrobiło mi to dwukrotnie, ale już od 2 tygodni jest spokój. Ale dzięki za radę. Jakby co będę wiedział co dalej robić. No i wróciło. Jeden pin spalony. Niestety potrzebowalem miec to zrobione na juz (1 h) i szukanie nowej oprawy lub uzywki nie wchodzio w gre ze wzgledu na czas. Nowa oprawa żarówek w aso 135 zł ale elektryk odradził kupowanie. Sam to polutowal robiąc obejście i mówił że to rozwiązanie przeżyje auto. Póki co wszystko ok, bez błędów itp. Koszt elektryka 50 zł. Może komuś się przyda.
  13. [emoji6] wszystko się świeci jak powinno. Tylko komputer od czasu do czasu pokazuje że nie mam lewego stopu. [emoji1] pomimo iż świeci. A kostkę i styki już przeczyscilem i niestety nie pomogło. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  14. Niestety nie mam jak sprawdzić. Chyba będę musiał podjechać do jakiegoś magika, który ogarnie temat. Czyli rozumiem że najpierw sprawdzić błędy a potem ewentualnie szukać jakiegoś zwarcia itp. ? Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
  15. Odkąd kupiłem auto tj. Ok 2 lat to nie wymieniałem nigdy tych żarówek. Koszt niewielki więc spróbuję. Ps. Wymieniłem wszystkie żarówki kostkę potraktowałem elektrosolem i dalej mam ten problem. Od czasu do czasu pokazuje przepaloną żarówkę stopu tył lewy. Macie jakiś pomysł? Oczywiście stop jest. Wyłącznie i ponowne włączenie świateł rozwiązuje problem. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.