Treść opublikowana przez kaska549
-
problem z biegami
cZyli raczej z tym jeździć nie można tylko odrazu do mechanika? W niedzielę wybieram się na dłuższą trasę czyli sobie odpuścić?
-
problem z biegami
a czemu dziala jak silnik nie chodzi?
-
problem z biegami
Witam, mam taki problem ze skrzynia biegów. Otóż strasznie ciężko wchodzi mi 1 i wsteczny przy odpalonym silniku, 2 też ma opory, ale gdy wyłączę silnik to wszystko wchodzi leciutko bez najmniejszych oporów. Co to może być? Martwię się;( A4 B5 Lift 99
-
Radio CHORUS pomoc pytania
hej, tak jestem kobieta, akurat z radiem mialam takie kluczyki wiec wyjecie radia nie sprawilo mi zadnej trudnosci, narazie podlaczylam te dwie kostki a ramke juz zamowilam na allegro, tlko tak: rzeczywiscie nie graja mi tylne glosniczki i radio nie zapamietuje ustawien
-
Radio CHORUS pomoc pytania
kupilam radio jvc x200 pomoze mi ktos podlaczyc?
-
Radio CHORUS pomoc pytania
witam, mam w moim audi radio chorus i wiadomo potencjometr nie dzila, w końco chce je wymienic na jakies fajne cd juz sobie nawet upatrzylam takie pod kolor podswietlenia nawet i tutaj moje pytanie, czy podlaczenie takiego radia to duzo roboty? ciezka sprawa?dam sobie rade z tym sama czy nie bardzo?
-
juz cos mi tlucze
- juz cos mi tlucze
tlucze mi cos juz w prawyp przednim kole jak jade po nierownym terenie, pewnie to jak to mowia bedzie zawieszenei i przyjdzie czas na wymiane i chce sie zorientowac w temacie jakie kupic te wahacze? jakies niedrogie mnie interesuja ale zeby trosze na tym pojezdzilo, prosze o porady- nie swieca sie lampki podswietlenia kabiny z tylu
tak jak w temacie ustawiam wlacznik na srodek tak jak powinno sie zaswiecac przy otwartych dzwiach z tylu i nic nawet jak otworze z przodu to tez nic, jak zaswiece tymi malymi przycistami to sie swieci a tak to nie ani jak jest na 0 ani jak przelaczam na 1 to nie swieci, chodzi o te swiatelka z tylu,- coś rozładowuje mi akumulator
Nie to nie jest problem akumulatora to po prostu coś mi go rozładowuje, nie ma możliwości żeby sam się całkiem do zera rozładowal,- coś rozładowuje mi akumulator
Akumulator jest ok, całkiem nowy- coś rozładowuje mi akumulator
nie mam pojecia co to moze byc, jak jezdzilam codziennie lub co drugi dzien to bylo ok a teraz auto stalo chyba z 4 dni i po tym czasie ja do odpalania i ani drgnie, nawet centralny mi nie otworzyl - rozladowalo do zera.. sprawdzalam czy czegos nie zostawolam wlaczonego to niby wszystko bylo ok, tylko wlaczone byly lampki te nad lusterkiem na pozycji ze podswietlaly sie przy otwarciu drzwi ale one nie swiecily sie bo zgasly po zamknieciu drzwi i radio bylo na pozycji takiej ze nie bylo wcisniete te pokretlo a radio mam chorus ale nie powinno byc tak ze jak wyciagne kluczyk ze stacyjki to powinien odciac zasilanie? podejrzewam to radio bo ono tak dziwnie brzeczy cichutko nawet jak kluczyk wyjety ze stacyjki, pomozcie bo nie mam pojecia co moglo rozladowac tak akumulator- problem z jazda na gaze
gaz jest juz z 12 lat, wlasnie byla legalizowana butla, nie wiem czy byly zmieniane bo samochod jest swiezo kupiony- problem z jazda na gaze
witam problem dotyczy nie audi tylko seicento ale mysle ze mi pomozecie, otoz ma gaz i na gazie slabo idzie, to znaczy wieksza gorka i tylko bieg 2, sprawdzalam i na benzynie spokojnie 4 jade pod ta gorke a jak przelacze na gaz to tylko 2 bo inne biegi nie daja rady, co to moze byc? moze przetkany zawor gazu? bo tez slyszalam takie opinie, pomozcie ---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:37 ---------- nikt nie pomoże?- Ciężko wchodzą biegi
tak inne leciutko tylko z 1 i wstecznym sa problemy ---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ---------- kto pomoże?- Ciężko wchodzą biegi
otóż problem polega na tym ze podczas pracy silnika ciężko mi wchodzi jedynka i wsteczny, przy jedynce jest taki jakby opór i przy wstecznym tak samo, gdy silnik jest zgaszony takiego problemu nie ma jedynka ładnie leciutko wchodzi, co to może być?- problemy z płynem chłodniczym świeci kontrolka
Napewno to z nimi wyjaśnie- problemy z płynem chłodniczym świeci kontrolka
Nie miałam dopiero teraz tak bo to był problem jeszcze taki że nie włączał się ten przełącznik gazu to mówili że jest problem z samochodem i puszczali nowy kabl a mnie nie było przy tym i nie wiem co zrobili a wcześniej to chcieli się pod coś podpiąć i sprawdzali ta kostkę od płynu- problemy z płynem chłodniczym świeci kontrolka
Może coś być z ta kostka bo mi cały zbiorniczek odkręcali ale wtedy przyjechałam do domu ponad 40km i nic nie było, auto stało dwa dni i teraz jade do sklepu i po 500m kontrolka ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ---------- To nie kostka, jest podpieta dobrze- problemy z płynem chłodniczym świeci kontrolka
Nie wiem przejechalam dziś 500m i zaczęła świecić kontrolka i właśnie po tej drodze już zdarzył się nagrzac- problemy z płynem chłodniczym świeci kontrolka
Właśnie że nie od wtedy jak odebrałam ale mniej więcej od wtedy bardzo szybko mi się grzeje silnik i przejdę kawałek otwieram maskę a tam wszystko gorące i dziwnie mi syczy wtedy pod maską. A jeszcze pytanie czy to nie ma znaczenia że są te dwa płyny zamieszane nie trzeba wymienić?- problemy z płynem chłodniczym świeci kontrolka
moj problem polega na tym ze nie wiem czy to jest zwiazane z tym czy nie ale zakladali mi gaz pare dni temu i dolewali plynu chlodniczego i wiem ze mialam plyn borygo a dolali mi petrygo mowili ze nic sie nie bedzie dzialo, teraz w tym pojemniczku mam jakis smieszny kolor i swieci mi kontrolka plynu chlodniczego a mam plynu ponad stan, co to moze byc?- przełącznik gazu pytanie
witam założyłam dwa dni temu gaz i wszystko gra tylko ze nie wiem czy tak ma byc czy nie, wiec jak wysiadam z samochodu zamykam centralny to ten przelacznik dalej sie podswietla, migaja kontrolki, czy on czasami nie powinien sie wylaczyc calkiem?- centralny zamek, dorabianie pilota
witam mam takie pytanie, mam jeden pilot i jest on juz w takim kiepskim stanie i chciałabym dorobić sobie drugi na zapas czy jest taka możliwość wogole? albo mam pilot z innego auta w którym był zmieniany centralny i tamto autko ma już inne piloty i czy można w ten pilot stary po prostu wgrać żeby działał na mój centralny, proszę o podpowiedz bo nie wiem co mam robic- klamka drzwi kierowcy
gdzie dostanę klamkę do drzwi od kierowcy, problem w tym ze odpadła ta nakładka i nie wiem czy kupie sama nakładkę czy cala klamkę trzeba, a możne ktoś na forum ma? jest ona koloru czarnego - juz cos mi tlucze