Radio CHORUS pomoc pytania

kaska549

witam, mam w moim audi radio chorus i wiadomo potencjometr nie dzila, w końco chce je wymienic na jakies fajne cd juz sobie nawet upatrzylam takie pod kolor podswietlenia nawet i tutaj moje pytanie, czy podlaczenie takiego radia to duzo roboty? ciezka sprawa?dam sobie rade z tym sama czy nie bardzo?

Nie jest to dużo roboty, wszystkie potrzebne informację masz na forum :D Jak kupisz radyjko to pisz , ostatnio pomogło mi w tej sprawie kilku forumowych kolegów więc myślę że teraz mogę Ci pomóc w instalacji radia , gdyż trochę że tak powiem liznąłem ten temat :D

Skoro piszesz w formie żeńskiej pewnie jesteś dziewczyną :D

Weź pilniczek do paznokci i wyjmij fabryczne radio. Najpierw włoż pilniczek w jedną ze stron aż usłyszysz kliknięcie , złap za wejście do kasety i włóż pilniczek w drugi zatrzask wyjmując radio . Potem odłącz kostki , i zobacz ile kabli wychodzi Ci z kostki brązowej .

Jeśli 4 będziesz musiała dokupić adapter lub mini iso (jak to podłączyć masz w poradniku który wysłał Ci kolega) , jeśli będziesz chciała aby grały Ci tylne głośniki (o ile je wgl posiadasz).

Podłącz kostki od radia z kostkami od samochodu zgodnie z kolorami , czarna do czarnej brazowa do brazowej.

Do montażu będziesz musiała dokupić także ramkę , przykładowy link: Ramka radiowa Audi A4 B5 zaslepka na radio R064 (3924480716) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , wtedy radio będzie elegancko pasować do deski :D

Skoro piszesz w formie żeńskiej pewnie jesteś dziewczyną :D

hej, tak jestem kobieta, akurat z radiem mialam takie kluczyki wiec wyjecie radia nie sprawilo mi zadnej trudnosci, narazie podlaczylam te dwie kostki a ramke juz zamowilam na allegro, tlko tak: rzeczywiscie nie graja mi tylne glosniczki i radio nie zapamietuje ustawien

Żeby radio zapamiętywało ustawienia musisz zamienić kabelki : czerwony z żółtym .

A do uruchomienia tylnych głośników potrzebny jest adapter . Jeśli masz w radiu regulację głośności przód tył ( fader ) to polecam : Adapter Audi/VW/Skoda gniazdo Mini ISO - 2x RCA (3953347081) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Tanie i dobre rozwiązanie aby podłączyć tylne głośniki.