klon58de

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Odpowiedzi opublikowane przez klon58de

1. Jak chcesz czyscic to woda demineralizowana i DOBRY PLYN DO SZYB. Potem na kaloryfer na noc otworami do góry i jest cacy. Sam tak robilem z lampami w golfie. Ale czy warto sie bawic zależy jak wyglądają odblaski czy nie wypalone. Bo jak wypalone słabo świecą to odrazu rozklej i pakuj bi xenon. Sam tak zrobilem i każdemu polecam. ab2a1e7d4fdbefbf7b5fff66c553daa4.jpg" alt="ab2a1e7d4fdbefbf7b5fff66c553daa4.jpg">[/img]

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

69c0c93d81bc5913ba0624a7bacde712.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

2. http://www.digakom.com/template/downloads/Pinbelegung_8D0862257.pdf

http://www.digakom.com/katalog.phptu masz opisane piny na pompce centralnego zamka i to tutaj sie musisz wpiąć w sterowanie Comming / leaving home zeby paliło się przy zamykaniu u otwieraniu

a jęsli chodzi Tobie o podpięcie sygnału to proponuje pod przekaźnik nr 10 od świateł p. mgielnych :D

opis z sąsiedniego forum:

3. odgrzeje kotleta i powiem, że warto przy szerokiej oponie sprawdzić gumy stabilizatora, łączniki i tuleje belki (dla tych który mają FWD). Sam mam 225/45/17 i przed wymianą tych elementów ciężko było ujechać 90 km/h na koleinach.

Dzięki za podpowiedź, ja do tych elementów nie zaglądałem i coś czuję że to może być jedna z głównych przyczyn.

PS. Czym skutują krzywe felgi? Na wyważaniu okazało się że dwie z nich są do prostowania. Z tego co ja zanotowałem po przesiadce z seryjnych 15" 195/65 to ogromny wzrost spalania z 11 litrów do 15-16 oraz przymulenie samochodu. Ktoś przechodził takie historie z felgami? Dodam tylko że te Avusy II są bardzo ciężkie.

Jesli chodzi o przesiadke 15 na 17 to troche za duzo to spalanie podskoczylo ja w serii AJM nawet nie czuje roznicy. A krzywe felgi to bedziesz mial bicie na kierownicy i to raczej nie zaleznie od prędkości.
  4. Kolego kodowanie to proste jak picie piwa, pod warunkiem ze masz komp program i kabel [topic=http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/]Tutaj[/topic] jest opisane tak ze małe dziecko da rade :)

natomiast zakodowanie kluczyka czyli nie działa pilot ew inne historyje o centralnym zamku tez masz opisane przeczytaj UWAŻNIE a będziesz na pewno oświecony :decayed:

5. 1 Fault Found:

17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation

P1556 - 35-10 - - -

Readiness: N/A

Jak bede w domu zmierze napięcie na kablach czy jest prąd na kostce. Doczytałem coś o adaptacji, jest jakaś taka opcja ??

6. Witam, wczoraj mój kolega poprosił mnie o pomoc i podmianę mojego przepływomierza (AJM) do jego samochodu (AFN). Po zamianie jego auto śmigało ok bez zastrzeżeń ( mój samochód stał nieruszany). Po powrocie mojej przepływki na swoje miejsce auto odpala i jeździ ale brak kopa totalny :facepalm: nawet bora SDI mnie objeżdża jak chce :shock3:. Nie jestem specem z diagnostyki ale po logach widzę, że moja perzepływka chyba umarła. Proszę o diagnoze i ew leczenie.

LOG 1.JPG | Fotosik.pl

LOG 2.JPG | Fotosik.pl

log3.JPG | Fotosik.pl

7. Ja wypowiem sie na temat Firestone Winterhawk EVO2 195/65/15 kupione nówki sztuki za 700 PLN :decayed: po pierwszej zimie w na tych oponach i w moim "nowym" samochodzie moge powiedzieć ze są super. Śnieg, błoto, mokra nawierzchnia trzymają sie super. Lód i zjeżdżony śnieg bardzo fajnie trzymają, o ile na lodzie można mówić o trzymaniu, są przewidywalne, abs nie rzęzi przy każdym dotknięciu pedału. Minusem jest to, że hałasują tak od +3`C (bardzo) i troche sie zużywają (szybko).

Jeśli miałbym wybrać jeszcze raz to napewno byłyby brane pod uwage jako pierwsze.

8. Kolega sprawdzi pompke paliwa w baku.. zdjąc przewód zasilania na filtrze paliwa podstawić cos na paliwo i spr czy działa. Powinno leciec po przekręceniu zapłonu i w trakcie kręcenia. Jesli leci to sprubuj przytrzymac palcem czy jest ciśnienie ok...:naughty:

9. Koledzy jeśli jest olej tam gzie piszecie czyli EGR i jego okolica, polecam odkręcić to usrojstwo, kupic Akra firmy K2 dokładnie wyczyścić i założyć nową uszczelke ( o-ring) koszt max 3 złote. U mnie pomogło i nie ma śladów oleju w okolicy EGR