-
wymiana lamp
dokładnie tak ale nie wiem czy to ja przez pomyłke czy serwis przy zdejmowaniu ochrony komponentu ---------- Post dopisany at 18:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ---------- a jakie bedzie kodowanie do cominghome i leavinghome ???
-
wymiana lamp
darecy jesteś WIELKI udało sie ledy się zapaliły ---------- Post dopisany at 17:19 ---------- Poprzedni post napisany at 17:18 ---------- dziekuje bardzo wszystkim za pomoc
-
wymiana lamp
Dziękuje za opis. Sprawdziłem połączenie przewodów i jest wszystko podłączone jak na schemacie ---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ---------- moje kodowanie w module 09 to 26 08 90 15 01 24 00 00 00 01 00 00 00 00 1D 00 00 1C 06 20 00 00 00 01 00 00 00
-
wymiana lamp
zaraz wkleje. a gdzie szukać kości t17n i t17m bo właśnie jestem w trakcie sprawdzania instalacji
-
wymiana lamp
kodowania to juz ze 100 razy zmieniałem i nic
-
wymiana lamp
Jak włączenia zaplon zapalaja sie ledy jak przelaczę przełączniki w pozycje postojowych ledy świeca z przodu i z tylu jak włącze pozycje to zapala sie Xenon a ledy gasna całkowicie z przodu a z tylu świeca.
-
wymiana lamp
Schematy schematami ale skąd je wziąć elsy nie mam
-
wymiana lamp
no właśnie samopoziom nie działa do modułu nie mam dostępu vag tak jaj by go nie widział no i te kable przy lampach ze wszystkich przewów tylko z 7 jest podłączonych do kostki od lampy ---------- Post dopisany at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany at 23:08 ---------- A teraz rozumiem auto fabrycznie miało lampy bez xenonu i poziomowanie za pomocą pokretla wiec poziomowanie tez nie działa
-
wymiana lamp
numer modułu z końcówką D lampy są samopoziomujące VCDS nie mam ,mam vag can professional jest możliwość kodowania a i ochrone komponentu usunąłem
-
wymiana lamp
Nie lampy sprawdzałem są ok bez przeróbek a jeżeli chodzi o kość do lamp to nie wiem o co chodzi bo ja mam kolory z paskami
-
wymiana lamp
Witam. Panowie borykam się z pewnym problemem już od tygodnia. Zakupiłem a4 b8 w której ktoś zmieniał światła ze zwykłych na bix z ledami wszystko smiga tylko problem pojawia się po włączeniu pozycyjnych świateł bo wtedy gasną całkiem ledy. Próbowałem przekodować moduł 09 ale to nic nie daje. Wydaje mi się że ktoś żle podłączył kostki do lamp i nie podłączył dodatkowych przewodów do modułu. może dysponuje ktoś wiedzą jak kolorystycznie powinny być podłączone piny w kostkach od lamp. Dodam jeszcze ze jak rozizolowałem te kostki to poprostu makabra kilka kabli wolnych wogóle nie podłączonych. Nie bardzo wiem jak to doprowadzić do kultury:/
ziomalek43
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta