Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pawel88lbn

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam panowie mam problem ze skrzynią biegów tak mi się zdaje . Po normalnej jeździe po mieście próbowałem zaparkować koło galeri handlowej ale mi się nie udało bo moja skrzynia wydawała dziwnie dzwięki wiec szybko wyłączyłem samochód i zadzwoniłem po lawete do domu. Nagrałem 2 filmy na których słychać te niepokojące dzwięki ,na tym z kabiny widać że jak sie wrzuci D to na liczniku pokazuje 30 więc coś jest nie halo . Podłączyłem Vaga żeby zobaczyć jakieś błędy ku mojemu zaskoczeniu zero , druga rzecz którą sprawdziłem to poziom oleju w skrzyni i wszystko jest w normie. VID_20230611_171057.mp4 VID_20230611_170846.mp4
  2. Wycieków żadnych nie ma bo wchodziłem pod samochód .W aucie nie wymienialem tylko przepływomierza i wtryskiwaczy może któreś z tych rzeczy robi robotę chyba że może znów poszła sonda lambda .mi to brakuje już pomysłów
  3. 3 zrobione logi ?
  4. Na testy żeby zrobić 3 przeloty zatankowałem 25 litrów i prawie wszystko poszło .Żadnych wycieków nie ma żeby paliwo poszło już nie mam pojęcia co tam może być .
  5. Witam panowie potrzebuje pomocy samochod pali jak smok benzyny dziś zrobiłem logi byłbym wdzięczny jak ktoś by coś zobaczył w nich bo co się tankuje to w szybkim tempie znika .Pozdrawiam Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
  6. Witam przepraszam że tak późno ale dopiero teraz udało mi się zrobić logi 2+33 a przy próbie 90 +93 nic mi się nie wyświetla.Dziś wymieniłem sonde lambda bo odmówiła . http://vaglogi.pl/log-002_033_7h70i.html
  7. Jutro panowie zrobię logi i wstawię
  8. Witam miałbym prośbę o analizę logów bo samochód zaczął dużo paliwa pobierać Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum z tłumika bardzo śmierdzi benzyną tak jak by sie nie przepala mieszanka Dziękuje i Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.