Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BrzozkA4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BrzozkA4

  1. Dzięki za miłego śledzia bez śledzia mam nadzieje że powtorzymy to szybciej niż za rok ;p Ps. Pawła i Lucka żony nie wypuścily? Miala być flacha pepkowa..
  2. 1. andynl 2. Herdas 3. paweł212333 4. mophk 5. xMarcin95x 6. Hugo 7. Simmon 8. Brzozka
  3. Andy dobrze mowi. Tez chcialbyn usiąść w jakimś lokalu i kulturalnie delikatnie coś spożyć. Ma ktos do polecenia jakis lokal zeby śledź i wóda byla ?
  4. W srode powtorzymy to kiedy w koncu i gdzie ? Fajnie jakby Hugo cos od siebie powiedzial..
  5. Najlepiej zróbmy liste kiedy komu pasuje.. Proszę się dopisywać. Sobota [19.12.] godz: 20? 1. Brzozka 2. Pawel 3. ... Niedziela [20.12] 1. ... 2. ... 3. ...
  6. No niestety cisza.. Małe zainteresowanie na klubowego sledzika.. Jesli chodzi o mnie to wiadomo że nie odmawiam nie powiem, w sobotę bardziej mi odpowiada bo niedziela wolna a w pon rano do roboty :/ tarasy nie muszą być bo jak ma być "sledzik." to mam nadzieje ze przyjedzie jedno auto by wozic wszystkich pozostałych
  7. Dokladasz drugi? Mowiles na spocie ze Ci nie potrzebny zgłębiłem troche tematu i zobaczymy co z tego wyjdzie:) wole dołozyć IC drugi przed zrobieniem softa zawsze to lepsze oddychanie:) sie przekonamy czy zabieg jest tego wart;)z modyfikacji elektrycznych jeszcze co mi siedzi w głowie na chwile obecna CamingHome, DRL. jednak nadal kusi mnie program:) To o tym Ci herdas mowilem z moim IC nie bylo co robic.. Czysciutki. Trzeba dołożyć bo jeden w lecie nie daje rady..
  8. Dokladasz drugi? Mowiles na spocie ze Ci nie potrzebny
  9. HUGO jutro jest spot czy Ci się coś pomyliło ? Tydzien temu był..
  10. Pojechalbym ale po ostatnim spocie zachorowalem :/
  11. Ja dzisiaj sie zjawie wiec musi byc duzo aut
  12. Mnie dzisiaj niestety nie będzie na spocie.. Dobrej zabawy panowie
  13. Myślę że lepiej. Znaleźć sobie tam jakis kącik gdzie mało osób parkuje..
  14. Kto byłby za zmianą miejca spotkań ? Moim zdaniem parking jest za maly nawet jak na nasza skromną ilość (ostatnio nie bylo jak stanąć 'auto przy aucie' a było nas mniej niż 10) a poza tym pizga tam tak samo jak przy arenie..
  15. Dzieki tazman. Teraz naje**!!!! Jestem wiec malo widze ale zobacze jutro na pewno .. Dzieki jeszcze raz.
  16. Gratulacje Paweł czuje że będzie pite
  17. Taa bedzie zmienial.. Dupe chce przewiezc po prostu
  18. Obrazamy sie na tazmana bo nas w ciula zrobil
  19. Hugo, Najlepszą ! tylko jeszcze po %%% musimy sie poznać Dzięki Panowie za miłe spotkanko i mam nadzieję że za 2tyg widzimy sie juz pod orkana w podobnym gronie Poozdroo
  20. Ciekawe jak szybko Ci podpiepszą [emoji3]
  21. Dobra to niech bedzie ta dziesiata. Wpisujemy sie kto ma zamiar przybyc.
  22. Gdzie o 10. Za wczesnie. Ja proponuje 14-15

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.