Treść opublikowana przez BrzozkA4
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mi sie nie podoba.. Ale to tylko moje zdanie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zapraszam na wódeczke
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A co z resztą ? Na spocie każdy był taki chętny aby wspólnie napić się zimnego piwka i zjeść coś dobrego z grilla.. Odmieniło się ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Przeciez Ty szukales na zimie, nie mowiles ze te chcesz zmieniac.. Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Co Ty Michal chcesz handlowac? Moj numer ? raczej nikt go nie bedzie chcial Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dobra robota Jak cos to ja piwo przytule bo kolega Marcin nie pije Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wiedziałem do kogo uderzyć Daj znac jak będą Ci potrzebne
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Michałek, mam setup zimowy, więc flaszką mnie przekonałeś
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja jak zawsze chętny
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A ile Ty byś chciał osób? Kolega może myślał że na zlot jedzie i z całej Polski się zjadą
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Brzózka. Ja również dziękuje za spota. Jest nas coraz wiecej, a jak każdy wie, im nas więcej tym więcej osób do kieliszka Śmiechem żartem, ale cieszę się że miło można spędzić niedzielny wieczór z ludzmi na moim poziomie Panowie potrzebuje złodziejki. aby odkrecić koledze sruby.. Ma ktoś może ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
oj chyba nici z tego jutrzejszego grillowania bo coś mały odzew Fakt faktem jest gorąco. Może jutro się na spocie dogadamy się i wspólnie ustalimy jakiś termin i fajną miejscówkę. Jak coś to do mnie można na zmrożoną wódeczke gorzej z grillem bo mieszkam w bloku, ale gdyby ktoś był chętny....
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Miałem ambitne plany. siłka-jezioro-kabaret ale złapało mnie uczulenie na skórze i d*pa z planów..Oby jutro było lepiej..
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Polecam Wulkano Perfect Byłem z 1.5 miesiąca temu. Dobry sprzęt, ogarnięci ludzie i przyzwoita cena.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Paweł, cieszymy się, że bierzesz pod uwagę nadchodzące upały i nie pozwolisz kolegom się męczyć Bagażnik masz w sam raz. Wrzucam zdjęcie poglądowe, żeby było łatwiej Ci układać Myślisz że tylu nas będzie ? Nawet jeśli to każdy Chyba że przesiadamy sie w MPK a tak serio.. jeśli będzie faktycznie okolo tych 37 stopni to może by udać się do jakiegoś lokalu z klimatyzacją ? hmm
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mówiliście Pawłowi, aby auto przegonić to się chłopak wziął do roboty , aż w gazecie piszą , w końcu diesel musi dymić He Nie no moje tak nie kopci, przynajmniej tak mi się wydaje Ktoś podmieni sie na chwilę n75 na spocie ? mam na stanie jedno stare od siebie sprawne A będziesz 05.07 na spocie ? Jesli tak to wziąłbyś. Będe zobowiązany i wyposazony w piwko
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mówiliście Pawłowi, aby auto przegonić to się chłopak wziął do roboty , aż w gazecie piszą , w końcu diesel musi dymić He Nie no moje tak nie kopci, przynajmniej tak mi się wydaje Ktoś podmieni sie na chwilę n75 na spocie ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Mam nadzieję że mi potowarzyszycie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Staram się jak mogę..Najwidoczniej za rzadko jeżdze poza miasto..
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
A ja sie wkurzyłem bo przewody i n75 wymienione a w notlaufa dalej łapie :/ chyba mnie czeka czyszczenie geometrii w turbo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Przypomniało mi sie jak byłem na giełdzie w Elizówce.. i podszedłem do audi b6 i zacząłem sie śmiać z naklejonych emblematów s-line.. Nagle koleś wydarł jape - "Widziałeś s-line'a w dieselu ? " Myślałem że zartuje ale jednak nie....
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
o kurde Robi wrażenie.. też muszę mieć taką fote hahaha.. co sie teraz okazuje to złapali mojego kolege. Przyczepili sie do rysy na szybie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dzięki Panowie za dzisiaj. Takie spoty mi się podobają
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Jak wytrzezwieje to i ja bym podleciał
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam Udało się dzisiaj znależć trochę czasu i przetestowac polecane przez was na ostatnim spocie BSD,sigmę i rotona godz 6 rano myjemy autko.. Na pierwszy ogień poszedł Roton. (niestety zapomnialem zrobić zdjęcia krwawienia ) ale uwierzcie ze mało krwawiło (pytanie czy dobrze czy zle) Felgi wyczysciło ale nie do końca. Powtórze zabieg jak będe sciagał koła i ogarne felgi z wewnatrz. Wielki minus za zapach. Jak widać na zdjęciu powyżej Sigma daje efekt "mokrej opony" i chyba o to chodzi. Zobaczymy ile poleży na oponie. Kropelkowania nie mialem okazji zobaczyć. Szkoda troche że jest taki tłusty. Plus za zapach No i doczekał sie bardzo polecany BSD. Duzo o nim nie napisze bo jeszcze nie umyłem auta po nałozeniu i nie widziałem efektu (fluffy był mokry, więc nie mialbym go czym wytrzec.) Powiem tyle. Jest szorstki i ciezko sie go dociera. Kilka fotek po zabawie. Przy okazji wymienione przewody podcisnieniowe bo były w opłakanym stanie i wymiana N75 bo sie rozkleił Wybaczcie za jakość zdjęć, ale robione telefonem.