Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Przyciski od czego??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

nie moge rozszyfrowac do czego słuza w moim aucie przełaczniki-przyciski dolnym przełaczniku

od kierunków mam na koncu manetki przycisk oraz na raczce taki przesówny przód-tył jakby

plus-minus tylko jak naciskam nie ma zadnej reakcji nie wiem ktos mi mówił ze to tempomat...

kurcze no nie wiem moze ktos mi podpowie do czego słuza i w jaki sposób sie uzywa te przyciski..

Opublikowano

Z lewej strony masz jedną manetkę czy dwie?

Opublikowano

Tempomat,

przesuwny w lewo - tempomat aktywny

przesuwny w prawo - tempomat wyłączony

Ten przycisk z czoła manetki jak nacisniesz to auto bedzie jechac ze stałą prędkością :cool1:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 10:37_________________________________________________

Z lewej strony masz jedną manetkę czy dwie?

każda b5 ma dwie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

OK

ale podczas jazdy rozumie ze na trasie to robie,,teraz aby aktywowac i ustawic predkosc to w jakiej kolejnosci

mam uzyc tych przycisków aby sprawdzic czy wogóle funkcjonuje i prawidłowo TEMPOMAT?/kurcze u mnie nie ma

nikogo aby mi to dokładnie wytłumaczył moze z wasza pomoca uda mi sie to sprawdzic..[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 10:45_________________________________________________acha czy gdzies na wyswietlaczy-desce to jest widoczne ze tempomat jest aktywny?

Opublikowano

OK

ale podczas jazdy rozumie ze na trasie to robie,,teraz aby aktywowac i ustawic predkosc to w jakiej kolejnosci

mam uzyc tych przycisków aby sprawdzic czy wogóle funkcjonuje i prawidłowo TEMPOMAT?/kurcze u mnie nie ma

nikogo aby mi to dokładnie wytłumaczył moze z wasza pomoca uda mi sie to sprawdzic..

Proste....ja robie tak.....

jedziesz sobie przykładowo 60km/h ( :decayed: )

dajesz przesuwny w lewo aż pstyknie żeby był załączony tempomat i wciskasz przycisk jak go nazwałem "z czoła" - wiesz który?

i wtedy auto powinno jechać ze stałą prędkością bez położonej nogi na pedale gazu

... i tak sobie jedziesz.....jeśli pociągniesz przesuwny w lewo auto zacznie przyśpieszać bez dodawania gazu..... :good:

jesli powiedzmy zahamujesz (ale nie wyłączysz tempomatu) i zwolnisz powiedzmy do 30km/h i pocągniesz przesuwny w lewo to auto samoczynnie rozpędzi sie do ostatnio zapamiętanej prędkości - 60km/h

Proste :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:wallbash:nie zauważyłem,że to B5

Opublikowano
  • Autor

ok

jade te 60km/h przesuwam w lewo i wciskam z czoła,tylko pytanie jak przesune w lewo to mam

go przytrzymac i wcisnac ten z czoła czy to sie automatycznie załacza,,,,

uzywasz tempomatu czesto w trasie czy nie warto?

Opublikowano

przesunąc w lewo - tylko wtedy jak go wcześniej wyłączyłeś - musi byc na EIN - jak jest AUS to wyłączony

nie musisz trzymać 2-óch jednoczesnie :naughty:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 10:57_________________________________________________jeźdzę na tempomacie non stop - od tego on jest :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a własnie tam sa jeszcze te napisy to na który ma byc ustawiony aby było ok..

sorry ze tak marudze ale nie miałem nigdy uta z takimi elementami elektrycznymi,,,

dopiero nieawno udało mi sie rozszyfrowac te na kierownicy z lewej i prawej + oraz -

niby podgłasnianie sprzetu a to jest jak przełacze na TIPTRONOC to mozna biegi

w kierownicy zmieniac,,czy moze takze macie taka wersje?? czy mozna z tej funkcji

korzystac ,,juz mnie strasza ze nie warto poniewaz moze sie skrzynia lub cos innego

uszkodzic,,

Opublikowano

Jeśli masz taka funkcję to możesz zmieniać bez obaw :decayed:

Apropo tempomatu- ein włączony, aus wyłączony ale możesz mieć w innym języku ale k**wa zawsze jak dasz w lewo to się włączy[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 11:54_________________________________________________Jeśli masz taka funkcję to możesz zmieniać bez obaw :decayed:

Apropo tempomatu- ein włączony, aus wyłączony ale możesz mieć w innym języku ale k**wa zawsze jak dasz w lewo to się włączy

Opublikowano

aV1vOAFA.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.