Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Wyswietlacz fis-odczyt czasu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki ardzo za te informacje co poprzednio uzyskałem od was,natomiast teraz moze uswiadomicie mnie w mojej niewiedzy

na temat wyswietlacza Fis,gdy przełaczam opcje spalania wiekszasc z nich rozumie o co chodzi natomiast nie wiem gdy przełacze

na godz,pokazuje np.23.53 co to jest za czas co pokazuje i do czego sie odnosi,myslałem ze to moze zegar ale nie mozna raczej

przestawic,sorry ale u mnie nie mam za bardzo kogo podpytac,prosze o info..[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 09:50_________________________________________________

Dzieki bardzo za te informacje co poprzednio uzyskałem od was,natomiast teraz moze uswiadomicie mnie w mojej niewiedzy

na temat wyswietlacza Fis,gdy przełaczam opcje spalania wiekszasc z nich rozumie o co chodzi natomiast nie wiem gdy przełacze

na godz,pokazuje np.23.53 co to jest za czas co pokazuje i do czego sie odnosi,myslałem ze to moze zegar ale nie mozna raczej

przestawic,sorry ale u mnie nie mam za bardzo kogo podpytac,prosze o info..

Opublikowano

Kolego to czas, w którym przemierzasz km w swoim autku. :good:

Opublikowano
  • Autor

ok czyli jak jade to nabija czas podobnie jak kilometry..czy mozna to resetowac tak aby podczas podrózy startowac od zera? a nie np.od,14,25??[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 10:18_________________________________________________A moze trzeba jakiś przycisk dłuzej przytrzymac,np. przez trzy-cztery sekundy?

Opublikowano

tak, trzymasz normalnie chwile reset, przycisk pod przełącznikiem kompa

Opublikowano
  • Autor

Pod przełacznikiem kompa?? w którym dokładnie miejscu,mozecie okreslic ...

Opublikowano

tam gdzie masz przełączanie kompa funkcji góra dół , na manetce pod tym przyciskiem masz reset

Opublikowano
  • Autor

Cocoo a mozesz mi napisac co mi po kolei wyswietla Fis

wiem ze ile w danym momencie spalam paliwa

chyba ile srednie spalanie wynosi na 100km,,

a co poza tym,jeszcze?

Opublikowano

średnie spalanie

chwilowe spalanie

zasieg na baku przeliczany wg chwilowego spalania

czas jazdy , co 2h miga że nalaży zrobić przerwe

średnia prędkość

Opublikowano
  • Autor

ok sorry ze tak dopytuje ale nikt mi tu nie pomoze,,,a słuchaj co 2 godz, miga aby zrobic przerwe [co ma migac]nie zauwazyłem

tego no kurcze jechałem kilka razy juz ponad 200 km to co cały wysietlacz ma migac aby dac znac zeby sobie przerwe zrobic,czy

tak mam rozumiec??

Opublikowano

po 2h jazdy migają 2h i to znaczy ze można zrobić przerwe dla odprężenia, no na chłopski rozum, przecież tam nie ma nic skomplikowanego kolego

Opublikowano
  • Autor

Ok dzieki dzis jak zona wróci i bede jezdził po południu to sobie zrobie próbe resetu czasu,,,,dzieki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.