Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Problem ze spryskiwaczami szyby przedniej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przestały mi działać spryskiwacze szyby :(

Przeczyściłem je trochę igłą i płyn z nich leci ale tak jakoś niemrawo i nie dolatuje do szyby ( za słabe ciśnienie )

Tu pierwsze pytanie czy do spryskiwaczy lamp jest ta sama pompka co do szyb? - na lampy płyn tryska aż miło;)

Nie wiem więc czy padła pompka przez co ciśnienie jest za małe czy do wymiany są obie dysze - chciałbym uniknąć wymiany pompki i dysz, choć wiem że to mało prawdopodobne to może ktoś przerabiał podobny temat i wie jak zdiagnozować czy padła pompka czy dysze?:)

Opublikowano

ja mam to samo że na szyby pryska a na reflektory nie chce i nie wiem czy ciśnienie słabe czy może jakiś wężyk się odpiął

Opublikowano

Przestały mi działać spryskiwacze szyby :(

Przeczyściłem je trochę igłą i płyn z nich leci ale tak jakoś niemrawo i nie dolatuje do szyby ( za słabe ciśnienie )

Tu pierwsze pytanie czy do spryskiwaczy lamp jest ta sama pompka co do szyb? - na lampy płyn tryska aż miło;)

Nie wiem więc czy padła pompka przez co ciśnienie jest za małe czy do wymiany są obie dysze - chciałbym uniknąć wymiany pompki i dysz, choć wiem że to mało prawdopodobne to może ktoś przerabiał podobny temat i wie jak zdiagnozować czy padła pompka czy dysze?:)

kolego najprawdopodobniej padla Ci pompka od spryskiwaczy szyb

a odpowiadjac na Twoje drugie pytanie to sa dwie osobne pompki

no i dodam ze wiele sie nie natrudziles zeby poczytac na forum...bo jest podobnej tematyki naprawde duzo :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

To jeszcze jedno pytanie - w zbiorniku płynu jest jakiś zawór wyrównawczy czy można wlać płyn korek? Dolewając płynu zaczyna się lać pod samochód - niestety z góry nie widać gdzie się leje - tak ma być czy mam dość poważną nieszczelność?:)

Opublikowano

nie ma zaworu...najwyrazniej masz wyciek i to nie maly [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 18:36_________________________________________________w tym poscie masz jak najszybciej dostac sie do zbiorniczka :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24989.0

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.