Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem ze spryskiwaczami szyby przedniej


LukaszD

Rekomendowane odpowiedzi

Przestały mi działać spryskiwacze szyby :(

Przeczyściłem je trochę igłą i płyn z nich leci ale tak jakoś niemrawo i nie dolatuje do szyby ( za słabe ciśnienie )

Tu pierwsze pytanie czy do spryskiwaczy lamp jest ta sama pompka co do szyb? - na lampy płyn tryska aż miło;)

Nie wiem więc czy padła pompka przez co ciśnienie jest za małe czy do wymiany są obie dysze - chciałbym uniknąć wymiany pompki i dysz, choć wiem że to mało prawdopodobne to może ktoś przerabiał podobny temat i wie jak zdiagnozować czy padła pompka czy dysze?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to samo że na szyby pryska a na reflektory nie chce i nie wiem czy ciśnienie słabe czy może jakiś wężyk się odpiął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestały mi działać spryskiwacze szyby :(

Przeczyściłem je trochę igłą i płyn z nich leci ale tak jakoś niemrawo i nie dolatuje do szyby ( za słabe ciśnienie )

Tu pierwsze pytanie czy do spryskiwaczy lamp jest ta sama pompka co do szyb? - na lampy płyn tryska aż miło;)

Nie wiem więc czy padła pompka przez co ciśnienie jest za małe czy do wymiany są obie dysze - chciałbym uniknąć wymiany pompki i dysz, choć wiem że to mało prawdopodobne to może ktoś przerabiał podobny temat i wie jak zdiagnozować czy padła pompka czy dysze?:)

kolego najprawdopodobniej padla Ci pompka od spryskiwaczy szyb

a odpowiadjac na Twoje drugie pytanie to sa dwie osobne pompki

no i dodam ze wiele sie nie natrudziles zeby poczytac na forum...bo jest podobnej tematyki naprawde duzo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie - w zbiorniku płynu jest jakiś zawór wyrównawczy czy można wlać płyn korek? Dolewając płynu zaczyna się lać pod samochód - niestety z góry nie widać gdzie się leje - tak ma być czy mam dość poważną nieszczelność?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma zaworu...najwyrazniej masz wyciek i to nie maly [br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 18:36_________________________________________________w tym poscie masz jak najszybciej dostac sie do zbiorniczka :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24989.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...