Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Kontrolka oleju i nierówna praca silika


Adrianek20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z moim samochodzikiem zaczęły się dziać dosyć dziwne rzeczy. Po odpaleniu silnika ma odczucie jakby silnik pracował tylko na dwóch cylindrach, po dodaniu większej ilości gazu zapala mi się dioda oleju choć gdy sprawdzałem po tym gdy już był zimny to było pod max. Jeśli ktoś wie czym może być to spowodowane to proszę pisać. Z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z moim samochodzikiem zaczęły się dziać dosyć dziwne rzeczy. Po odpaleniu silnika ma odczucie jakby silnik pracował tylko na dwóch cylindrach, po dodaniu większej ilości gazu zapala mi się dioda oleju choć gdy sprawdzałem po tym gdy już był zimny to było pod max. Jeśli ktoś wie czym może być to spowodowane to proszę pisać. Z góry dziękuje

sprawdz sobie swiece bo najprawdopodobniej niespalona benzyna dostaje sie do ukladu olejowego i stad czujnik wylapuje zly poziom lub brak oleju....takie cos kiedys kumpel mial jak nie moglismy odpalic auta krecilismy rozrusznikiem a po czasie zapalala sie kontrolka oleju

sprawdz vagiem czy masz bledy bo przy tym co napisales powinien byc blad wypadania zaplonow

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...