Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Mokro na tapicerce pomiędzy tylnymi drzwiami a podsufitką


Paweł_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po wczorajszych deszczach rano mokra lewa połowa tylnego siedzenia. Po dokładniejszym oglądnięciu mokra jest też częśc (uszczelkowo tapicerska, zachodząca na podsufitkę) nad tylnymi drzwiami. Może to niedrożny odpływ z szyberdachu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa przednie odpływy widac po otwarciu dachu, ale gdzie są tylne i jak się do nich dobrac :mysli:? bo to jeden z nich (lewy) jest prawdopodobnie zapchany.

Tylne odplywy widac po sciagneciu podsufitki - wzglednie odchyleniu

Ja mam ten sam problem z obu stron,

Zgodne z ksiazką "sam naprawiam" odplywy z tylnej czesci szyberdachu powinny sie znajdowac za tylnim zdezakiem.

Po zdemontowaniu tylnego zdezaka, ku mojemu zdziwieniu pojawily sie w okreslonych miejscach zaslepki ale bez wezykow. Przystapilem wiec do dalszego demontazu tapicerki i zdiagnozowalem ze odplywy schodza po tylnych slupkach w dol.

Niestety nie znalazlem nigdzie pod autem wylotu, i problem moj pozostal nie rozwiazany.

Zatem mam pytanie czy ktos moze wie gdzie sa odplywy z tych dwoch rurek z szyberdachu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie wstydźcie się :naughty:czekamy na porady w tym mokrym temacie. Pogoda też przeciw nam (ciągle leje). Ja znalazłem chwilowe rozwiązanie i parkuje tak, aby tył :a4fan: był lekko w górze w woda płynie do przednich odpływów, a wtedy nic nie cieknie. Jest to jednak bardzo uciążliwe np na równym jak stół parkingu marketu.

Pomocy ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...